Główna » Aktualności, Obóz, Program " Klub ", Slider

Zakończenie obozu w Ostródzie !

Dnia 25 sierpnia 2018

W ostatnich dniach obozu sportowo – rekreacyjnego w Ostródzie chłopcy aktywnie spędzali czas na treningach na hali sportowej, boisku Orlik i jeziorach: Drwęckim i Sajmino. Na jeziorze Drwęckim oglądali treningi narciarzy wodnych na najdłuższym wyciągu w Polsce. Na jeziorze Sajmino doskonalili swoje umiejętności w pływaniu kajakiem, grali w siatkówkę plażową i pływali na strzeżonym kąpielisku. Na zakończenie obozu grupa 16 chłopców zagrała mecze sparingowe w mini siatkówkę z rówieśnikami UKS Tempo Olsztyn, którzy też przebywali na obozie w Ostródzie. Wszyscy uczestnicy obozu otrzymali pamiątkowe koszulki i w godzinach popołudniowych 24 sierpnia szczęśliwie wrócili do Bobowej.

 

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.