Turniej o „Złotą Koronkę Bobowej” – dzień I
Dnia 15 września 2018
Etap I – podział na grupy
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | |
1 | Świętokrzyskie I | LKS Bobowa | TSV Sanok | Iskierka Tarnów |
2 | MOSiR Jasło | BBTS Bielsko II | Stara Lubovnia | BBTS Bielsko I |
3 | Jedynka Biecz | Presov | UKS Start Lipnica | Świętokrzyskie II |
Program minutowy 15.09.2018
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
1 | 10:00 | 1 | A1-A3 Świętokrzyskie I – Jedynka Biecz | 2:0 |
2 | 10:00 | 2 | B1-B3 LKS Bobowa – Presov | 2:0 |
3 | 10:00 | 3 | C1-C3 TSV Sanok – UKS Start Lipnica | 2:0 |
4 | 11:00 | 1 | D1-D3 Iskierka Tarnów – Świętokrzyskie II | 1:2 |
5 | 11:00 | 2 | B1-B2 LKS Bobowa – BBTS Bielsko II | 2:1 |
6 | 11:00 | 3 | C1-C2 TSV Sanok – Stara Lubovnia | 2:1 |
11:45 | Oficjalne otwarcie turnieju | |||
7 | 12:00 | 1 | A1-A2 Świętokrzyskie I – MOSiR Jasło | 2:0 |
8 | 12:00 | 2 | D1-D2 Iskierka Tarnów – BBTS Bielsko I | 1:2 |
9 | 12:00 | 3 | B2-B3 BBTS Bielsko II- Presov | 0:2 |
10 | 13:00 | 1 | C2-C3 Stara Lubovnia – UKS Start Lipnica | 0:2 |
11 | 13:00 | 2 | A2-A3 MOSiR Jasło – Jedynka Biecz | 0:2 |
12 | 13:00 | 3 | D2-D3 BBTS Bielsko I – Świętokrzyskie II | 2:0 |
14:00-15:30 | Przerwa obiadowa |
Kolejność końcowa I etapu
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | |
1 | Świętokrzyskie I | LKS Bobowa | TSV Sanok | BBTS Bielsko I |
2 | Jedynka Biecz | Presov | Stara Lubovnia | Świętokrzyskie II |
3 | MOSir Jasło | BBTS Bielsko II | UKS Start Lipnica | Iskierka Tarnów |
Etap II
Grupa E | Grupa F | Grupa G | |
1 | A1 Świętokrzyskie 1 | C1 TSV Sanok | A3 MOSiR Jasło |
2 | A2 Jedynka Biecz | C2 Stara Lubovnia | B3 BBTS Bielsko II |
3 | B1 LKS Bobowa | D1 BBTS Bielsko I | C3 UKS Start Lipnica |
4 | B2 Presov | D2 Świętokrzyskie II | D3 Iskierka Tarnów |
Program minutowy 15.09.2018
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
13 | 16:00 | 1 | A1-B2 Świętokrzyskie I – Presov | 2:0 |
14 | 16:00 | 2 | B1-A2 LKS Bobowa – Jedynka Biecz | 2:0 |
15 | 16:00 | 3 | A3-B3 MOSiR Jasło – BBTS Bielsko II | 2:0 |
16 | 17:00 | 1 | C1-D2 TSV Sanok – Świętokrzyskie II | 2:0 |
17 | 17:00 | 2 | D1-C2 BBTS Bielsko I – Stara Lubovnia | 0:2 |
18 | 17:00 | 3 | C3-D3 UKS Start Lipnica – Iskierka Tarnów | 2:1 |
19 | 18:00 | 1 | A2-B2 Jedynka Biecz – Presov | 0:2 |
20 | 18:00 | 2 | A1-B1 Świętokrzyskie I – LKS Bobowa | 1:2 |
21 | 18:00 | 3 | A3-C3 MOSiR Jasło – UKS Start Lipnica | 2:0 |
22 | 19:00 | 1 | C2-D2 Stara Lubovnia – Świętokrzyskie II | 2:0 |
23 | 19:00 | 2 | C1-D1 TSV Sanok – BBTS Bielsko I | 2:1 |
24 | 19:00 | 3 | B3-D3 BBTS Bielsko II – Iskierka Tarnów | 1:2 |
20:00 | Kolacja |
Kolejność końcowa II etapu
Grupa E | Grupa F | Grupa G | |
1 | LKS Bobowa | STS Sanok | MOSiR Jasło |
2 | Świętokrzyskie I | Stara Lubovnia | UKS Start Lipnica |
3 | Presov | BBTS Bielsko I | Iskierka Tarnów |
4 | Jedynka Biecz | Świętokrzyskie II | BBTS Bielsko II |