Program 9 Międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej !
Dnia 11 września 2019
Program IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców
o „Złotą Koronkę Bobowej”
14-15.09.2019 – juniorzy
Etap I – podział na grupy
Grupa A | Grupa B | |
1 | A1 AGH Sparta | B1 BBTS Bielsko-B |
2 | A2 Iskierka Tarnów | B2 GKPS Gorlice |
3 | A3 LKS Bobowa | B3 MOS Rzeszów |
4 | A4 MOSiR Jasło | B4 SKPS Dunajec |
5 | A5 TSV Sanok | B5 S. Lubovnia |
Boiska nr 1,2,3 – hala SP Bobowa
Boisko nr 5 – sala ZSZ Bobowa
Program minutowy 14.09.2019
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
10:00 | Oficjalne otwarcie turnieju | |||
1 | 10:30 | 1 | A2-A5 – Iskierka Tarnów – TSV Sanok | |
2 | 10:30 | 2 | A3-A4 – LKS Bobowa – MOSiR Jasło | |
3 | 10:30 | 3 | B2-B5 – GKPS Gorlice – S. Lubovnia | |
4 | 11:30 | 1 | A5-A3 – TSV Sanok – LKS Bobowa | |
5 | 11:30 | 2 | A1-A2 – AGH Sparta – Iskierka Tarnów | |
6 | 11:30 | 3 | B3-B4 – MOS Rzeszów – SKPS Dunajec | |
7 | 12:30 | 2 | B5-B3 – S. Lubovnia – MOS Rzeszów | |
8 | 12:30 | 3 | B1-B2 – BBTS Bielsko-B – GKPS Gorlice | |
9 | 13:30 | 1 | A4-A5 – MOSiR Jasło – TSV Sanok | |
10 | 13:30 | 2 | B3-B1 – MOS Rzeszów – BBTS Bielsko-B | |
11 | 13:30 | 3 | B4-B5 – SKPS Dunajec – S. Lubovnia | |
14:30-16:30 | Przerwa obiadowa |
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
12 | 16:30 | 1 | A1-A4 – AGH Sparta – MOSiR Jasło | |
13 | 16:30 | 2 | A2-A3 – Iskierka Tarnów – LKS Bobowa | |
14 | 16:30 | 3 | B1-B4 – BBTS Bielsko-B – SKPS Dunajec | |
15 | 17:30 | 1 | A4-A2 – MOSiR Jasło – Iskierka Tarnów | |
16 | 17:30 | 2 | A5-A1 – TSV Sanok – AGH Sparta | |
17 | 17:30 | 3 | B2-B3 – GKPS Gorlice – MOS Rzeszów | |
18 | 18:30 | 1 | B4-B2 – SKPS Dunajec – GKPS Gorlice | |
19 | 18:30 | 2 | B5-B1 – S. Lubovnia – BBTS Bielsko-B | |
20 | 18:30 | 3 | A3-A1- LKS Bobowa – AGH Sparta | |
20:00 | Kolacja |
Kolejność końcowa I etapu
Grupa C | Grupa D | |
1 | ||
2 | ||
3 | ||
4 | ||
5 |
Program minutowy 15.09.2019
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
Półfinały | ||||
21 | 10:00 | 1 | C3-D4 | |
22 | 10:00 | 2 | C4-D3 | |
23 | 11:00 | 1 | C1-D2 | |
24 | 11:00 | 2 | C2-D1 | |
Finały | ||||
25 | 12:00 | 1 | O VII przegrani meczu 21 i 22 | |
26 | 12:00 | 2 | O V wygrani meczu 21 i 22 | |
27 | 12:00 | 5 | O IX C5-D5 | |
27 | 13:00 | 2 | O III przegrani meczu 23 i 24 | |
28 | 13:00 | 1 | O I wygrani meczu 23 i 24 | |
14:30 | Oficjalne zakończenie turnieju |
Program IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców
o „Złotą Koronkę Bobowej”
14-15.09.2019 – młodzicy
Etap I – podział na grupy
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | |
1 | A1 LKS Bobowa | B1 AGK Sparta | C1 AKS Resovia | D1 UKS 22 |
2 | A2 BBTS Bielsko-B | B2 TSV Sanok | C2 Świętokrzyskie 1 | D2 Świętokrzyskie 2 |
3 | A3 MOSiR Jasło | B3 S. Lubovnia | C3 SKPS Dunajec | D3 GKPS Gorlice |
Boisko nr 3 | Boisko nr 4 | Boisko nr 5 | Boisko nr 6 | Boisko nr 7 |
Hala SP Bobowa | Sala SP Bobowa | ZSZ Bobowa | SP Siedliska | ZSO Bobowa |
Program minutowy 14.09.2019
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
10:00 | Oficjalne otwarcie turnieju h. SP Bobowa | |||
1 | 11:00 | 4 | A1-A3 – LKS Bobowa – MOSiR Jasło | |
2 | 11:00 | 5 | B1-B3 – AGH Sparta – S. Lubovnia | |
3 | 11:00 | 6 | C1-C3 – AKS Resovia – SKPS Dunajec | |
4 | 11:00 | 7 | D1-D3 – UKS 22 – GKPS Gorlice | |
5 | 12:00 | 4 | A3-A2 – MOSiR Jasło – BBTS Bielsko-B | |
6 | 12:00 | 5 | B3-B2 – S. Lubovnia – TSV Sanok | |
7 | 12:00 | 6 | C3-C2 – SKPS Dunajec – Świętokrzyskie 1 | |
8 | 12:00 | 7 | D3-D2 –GKPS Gorlice – Świętokrzyskie 2 | |
9 | 13:00 | 4 | A2-A1 – BBTS Bielsko-B – LKS Bobowa | |
10 | 13:00 | 5 | B2-B1 – TSV Sanok – AGH Sparta | |
11 | 13:00 | 6 | C2-C1 – Świętokrzyskie 1 – AKS Resovia | |
12 | 13:00 | 7 | D2-D1 – Świętokrzyskie 2 – UKS 22 | |
14:00-16:00 | Przerwa obiadowa |
Kolejność końcowa I etapu
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | |
1 | ||||
2 | ||||
3 |
Etap II
Grupa E | Grupa F | Grupa G | |
1 | A1 | C1 | A3 |
2 | A2 | C2 | B3 |
3 | B1 | D1 | C3 |
4 | B2 | D2 | D3 |
Sala SP Bobowa | Sala SP Siedliska | Sala ZSZ Bobowa |
Program minutowy 14.09.2019
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
13 | 16:00 | 4 | A1-B2 | |
14 | 16:00 | 6 | C1-D2 | |
15 | 16:00 | 5 | A3-B3 | |
16 | 17:00 | 4 | A2-B1 | |
17 | 17:00 | 6 | C2-D1 | |
18 | 17:00 | 5 | C3-D3 | |
19 | 18:00 | 4 | A2-B2 | |
20 | 18:00 | 6 | C2-D2 | |
21 | 18:00 | 5 | A3-C3 | |
22 | 19:00 | 4 | A1-B1 | |
23 | 19:00 | 6 | C1-D1 | |
24 | 19:00 | 5 | B3-D3 | |
20:00 | Kolacja |
Kolejność końcowa II etapu
Grupa E | Grupa F | Grupa G | |
1 | |||
2 | |||
3 | |||
4 |
Program minutowy 15.09.2019
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
Półfinały | ||||
25 | 10:00 | 3 | E1-F2 | |
26 | 10:00 | 4 | E3-F4 | |
27 | 10:00 | 6 | A3-D3 | |
28 | 11:00 | 3 | F1-E2 | |
29 | 11:00 | 4 | F3-E4 | |
30 | 11:00 | 6 | B3-C3 | |
Finały | ||||
31 | 12:00 | 3 | O III przegrani meczu 25 i 28 | |
32 | 12:00 | 4 | O VII przegrani meczu 26 i 29 | |
33 | 13:00 | 4 | O V wygrani meczu 25 i 28 | |
34 | 13:00 | 3 | O I wygrani meczu 26 i 29 | |
14:15 | Oficjalne zakończenie turnieju |