Główna » Aktualności, Młodzicy, Slider

Młodzicy wygrywają i awansują na 3 miejsce w tabeli !

Dnia 17 lutego 2019

Na hali w Bobowej zawodnicy naszego klubu wygrali wszystkie mecze w II lidze rozgrywek tegorocznej ligi wojewódzkiej młodzików. Bobowianie wygrali kolejno z GKPS Gorlice 2:0, SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 i KS Hutnik Kraków 2:1, zajmując I miejsce w tabeli i awansując na ostatni turniej do I ligi. Nasi zawodnicy awansowali na 3 miejsce w punktacji generalnej, premiowane awansem na rozgrywki szczebla centralnego. LKS Bobowa grał w składzie: Bogusz Maciej, Wacławik Szymon, Mróz Przemysław, Kuk Jakub, Połeć Kamil, Król Mateusz, Szpila Krzysztof – libero, Mruk Patryk – libero, Wojtas Kacper, Ziomek Michał, Kruczek Karol, trener Ćwikła Iwona i Popardowski Paweł.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.