Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Mini – turniej kwalifikacyjny!

Dnia 6 listopada 2022

W turnieju kwalifikacyjnym minisiatkówki chłopców rozgrywanym w sali i w hali SP w Bobowej wystąpiły zespoły z Bobowej, Gorlic, Nowego Sącza, Biecza, Rzezawy, Piwnicznej.  W kategorii „3” i „4” mecze rozgrywano w dwóch grupach.

Trójka LKS-u w składzie: Hubert Wiejaczka, Dawid Ćwikła, Jakub Przybyłowicz, Krystian Lach wygrała dwa mecze, dwa przegrała i zajęła III miejsce w grupie B.

„Czwórka” w składzie: Łukasz Połeć, Szymon Olszyński, Szymona Gargula, Tomasz Król wygrała trzy mecze w grupie A i w kolejnym turnieju zagra w I lidze. W grupie A walczyła też „czwórka” w składzie: Konrad Cieśla, Marcin Mordarski, Jakub Górowski, Patryk Gorgosz i zajęła III miejsce. W grupie B w „czwórkach” grali: Filip Skórski, Oliwier Podobiński, Jakub Kamyk, Przemysław Mucha i zakończyli turniej na IV miejscu. Trenerem chłopców jest p. Iwona Ćwikła.

 

 

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.