Główna » Aktualności, III Liga, Slider

I liga – LKS wygrywa z Iskierką Tarnów !

Dnia 2 marca 2019

W zaległym meczu I ligi małopolskiej seniorów nasza drużyna we własnej hali wygrała z Iskierką Tarnów 3:0 w setach do 24, 15, 20. Przed meczem nasi  zawodnicy występujący w I lidze wręczyli brązowe medale swoim młodszym kolegom , którzy zdobyli III miejsce w lidze wojewódzkiej młodzików w bieżącym sezonie i awansowali do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski młodzików. Ostatni raz nasza drużyna młodzików grała w rozgrywkach szczebla centralnego w 2011 roku . Skład drużyny młodzików : Bogusz Maciej , Wacławik Szymon, Mróz Przemysław, Wojtaczka Kacper, Połeć Kamil, Król Mateusz, Szpila Krzysztof , Kuk Jakub, Wojtas Kacper , Ziomek Michał, Kruczek Karol , Mruk Patryk , trener Ćwikła Iwona. W dzisiejszym meczu I ligi LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub ( 13 ), Flądro Artur ( 1 ), Martuszewski Paweł ( 10 ), Gądkiewicz Damian ( 8 ), Steinhoff Bogumił ( 5 ), Smoszna Dawid ( 5 ), Wacławik Szymon – libero, Szwarga Jakub – libero, Sobol Wojciech ( 1 ), Kudławiec Marcin , Sobol Tomasz , trener Popardowski Paweł .

 

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.