Główna » Aktualności, III Liga

Zwycięstwo w meczu i turnieju !

Dnia 7 kwietnia 2013

W ostatnim meczu turnieju barażowego LKS Bobowa pokonał Podhalański Czarny Dunajec 3:2 w setach do 19, -16, 22, -19, 12. Zwycięstwo  dało naszej drużynie pierwsze miejsce w turnieju. Drugie miejsce zajęła drużyna Zalewu Świnna Poręba która dzisiaj pokonała Dalin Myślenice 3:1. Dalin ostatecznie zajął 3 miejsce a Podhalański 4. LKS Bobowa grał dzisiaj w składzie : Popardowski Jakub ( 4 ), Kudławiec Marcin ( 7 ), Gądkiewicz Damian ( 6 ), Gucwa Kamil ( 2 ), Mędoń Piotr ( 6 ), Steinhoff  Bogumił ( 13 ), Tubek Maciej – libero, Tubek Bartłomiej ( 3 ), Gryzło Przemysław ( 12 ), Iwański Jarosław ( 9 ). wiejaczka Dawid ( 4 ), Zięba Wojciech , trener Popardowski Paweł.

Relacja i galeria !

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.