Główna » Aktualności, III Liga

Zwyciestwo i porażka w jednym dniu !

Dnia 23 grudnia 2012

Drużyna LKS Bobowa występująca w III lidze rozegrała wczoraj dwa mecze awansem ze stycznia 2013. Pierwszym przeciwnikiem była drużyna UKS Brzeszcze. Gospodarze wygrali pierwszego seta do 16, przeważając w każdym elemencie. W pozostałych setach bobowianie grali bardzo skutecznie i wygrali w setach do 20,20 i 26, kończąc mecz zwycięstwem 3:1. W Brzeszczach LKS Bobowa grał w składzie : Tubek Maciej- libero, Popardowski Jakub (2), Tubek Bartłomiej (4), Kudławiec Marcin (11), Mędoń Piotr ( 16 ), Wiejaczka Dawid ( 7), Steinhoff Bogumił ( 11), Iwański Jarosław (13 ), Gądkiewicz Damian ( 2), Kosiek Kamil, Zięba Wojciech – II libero, Gryzło Przemysław, trener Popardowski Paweł.

W drugim meczu LKS Bobowa uległ Kęczaninowi Kęty 0:3 w setach przegrywając do 15, 17, 20. Bobowianie w Kętach grali w składzie : Tubek Maciej- libero, Tubek Bartłomiej ( 1), Gądkiewicz  Damian ( 9), Gryzło Przemysław ( 5 ), Kosiek Kamil ( 1),  Zięba Wojciech (1), Wiejaczka Dawid ( 3), Iwański Jarosław (2), Mędoń Piotr ( 1), Popardowski  Jakub ( 7), Matusik Michał, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.