Główna » Aktualności, Juniorzy

ZSO Bobowa najlepsze w powiecie !

Dnia 21 lutego 2013

Sukcesem drużyn z bobowskich szkół średnich zakończyła się powiatowa licealiada w piłce siatkowej chłopców . Turniej odbywał się na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej i wzięło w nim  udział w  9 szkolnych drużyn z powiatu gorlickiego. Do grupy finałowej awansowały drużyny ZSO Bobowa , ZSZ Bobowa i LO Kromer Gorlice. W ostatnim , decydującym o  końcowej kolejności meczu turnieju zmierzyły się dwie drużyny z Bobowej. Po bardzo zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu zwyciężyła drużyna ZSO Bobowa 2:1 w setach do -20, 18, 13. Drugie miejsce w turnieju zajęli siatkarze ZSZ Bobowa a trzecie LO Kromer Gorlice. ZSO Bobowa grał w składzie : Zięba Wojciech, Tubek Bartłomiej, Bogusz Krystian , Gucwa Kamil, Matusik Michał, Wiejaczka Dawid, Gucwa Michał- libero, Jabłoński Gabriel, Gryzło Dominik, Abram Konrad, Zięba Wojciech, Belcer Sebastian, trener Grygiel Jan. Drużyna ZSO Bobowa awansowała na zawody rejonowe które zostaną rozegrane na naszej hali 20 marca.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.