Główna » III Liga

Znów pięć setów !

Dnia 27 października 2012

Znów pięć setów grali siatakrze LKS Bobowa w III lidze. Na pierwszym wyjazdowym meczu stoczyli bardzo wyrównany pojedynek z doświadczonym zespołem z Olkusza. Pierwszy set wygrali gospodarze do 26, pomimo że LKS miał 2 piłki setowe. Drugi set to bardzo dobra gra naszego zespołu i pewna wygrana do 21. W trzecim secie zespół LKS grał prawie bezbłędnie i wygrał do 15. Na początku 4 seta olkuszanie zyskali kilka punktów przewagi ale bobowianie doprowadzili do remisu 22:22. Niestety końcówka należała do zawodników Kłosa którzy dość szczęśliwie wygrali do 22. W piątym secie przewagę od początku mieli gospodarze którzy wygrali do 10.

 

LKS Bobowa grał w składzie: Tubek Maciej(4), Popardowski Jakub(6), Iwański Jarosław(18), Wiejaczka Wojciech(5), Mędoń Piotr(5), Wiejaczka Dawid(13), Steinhoff Bogdan(16), Kudlawiec Marcin(5), Kosiek Kamil(5), Tubek Bartłomiej i Gądkiewicz Damian. Trener: Paweł Poprardowki.  Więcej i galeria !

Tagi: , , ,

  Copyright ©2023 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.