Główna » Aktualności, Slider, Turniej o Złotą Koronkę, Turnieje

Złota Koronka Bobowej pojechała do Sanoka !

Dnia 16 września 2018

VIII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Złotą Koronkę Bobowej zakończył się zwycięstwem TSV Sanok, który w finale pokonał po bardzo wyrównanym meczu drużynę ze Starej Lubovni 2:1. Drużyna z Sanoka zdobyła główne trofeum – Złotą Koronkę Bobowej. Srebrna Koronka po raz pierwszy w historii turnieju pojechała za granicę Polski, do Starej Lubovni na Słowacji. Brązową Koronkę zdobyła drużyna LKS Bobowa, pokonując w meczu o 3 miejsce Kadrę woj. świętokrzyckiego 2:0. Nasi zawodnicy po raz pierwszy w historii turnieju zdobyli brązową Koronkę (w 2013 była złota, 2016 była srebrna). Nagrody główne i koszulki dla wszystkich uczestników turnieju możliwe były dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego. Puchary dla wszystkich 12 drużyn biorących udział w turnieju ufundował Burmistrz Bobowej, a nagrody indywidualne i medale ufundowało Starostwo Powiatowe w Gorlicach.