Główna » Aktualności, Slider, Turniej o Złotą Koronkę, Turnieje

Złota Koronka Bobowej pojechała do Sanoka !

Dnia 16 września 2018

VIII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Złotą Koronkę Bobowej zakończył się zwycięstwem TSV Sanok, który w finale pokonał po bardzo wyrównanym meczu drużynę ze Starej Lubovni 2:1. Drużyna z Sanoka zdobyła główne trofeum – Złotą Koronkę Bobowej. Srebrna Koronka po raz pierwszy w historii turnieju pojechała za granicę Polski, do Starej Lubovni na Słowacji. Brązową Koronkę zdobyła drużyna LKS Bobowa, pokonując w meczu o 3 miejsce Kadrę woj. świętokrzyckiego 2:0. Nasi zawodnicy po raz pierwszy w historii turnieju zdobyli brązową Koronkę (w 2013 była złota, 2016 była srebrna). Nagrody główne i koszulki dla wszystkich uczestników turnieju możliwe były dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego. Puchary dla wszystkich 12 drużyn biorących udział w turnieju ufundował Burmistrz Bobowej, a nagrody indywidualne i medale ufundowało Starostwo Powiatowe w Gorlicach.

Kolejność końcowa turnieju :

 1. TSV Sanok
 2. Stara Lubovnia
 3. LKS Bobowa
 4. Kadra Świętokrzyskie I
 5. BBTS Bielsko Biała I
 6. Mirad Presov
 7. Kadra Świętokrzyskie II
 8. Jedynka Biecz
 9. MOSiR Jasło
 10. UKS Start Lipnica Wielka
 11. Iskierka Tarnów
 12. BBTS Bielsko Biała II

Nagrody indywidualne :

Najlepszy rozgrywający : Vilk Brian ( Stara Lubovnia )

Najlepszy przyjmujący : Bodziak Dominik ( TSV Sanok ), Maślak Kacper ( Kadra Świętokrzyskie I )

Najlepszy środkowy : Gorzkowski Krystian ( TSV Sanok ), Kuźmiński Kacper ( BBTS Bielsko – Biała I )

Najlepszy atakujący : Piotrowski Filip ( BBTS Bielsko – Biała I )

Najlepszy libero : Runcak Ivan ( Stara Lubovnia )

Najlepszy zawodnik turnieju MVP : Bodziak Damian ( TSV Sanok )

 

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.