Główna » Aktualności, Juniorzy

XIII Memoriał im. Prof. Alojzego Skrzypka !

Dnia 14 września 2013

SAM_0958 (Large)Juniorzy LKS Bobowa rozpoczęli sezon siatkarski od turnieju w Tarnowie w którym oprócz naszej drużyny wzięły  udział zespoły : MKS Sokół Tarnów, KS Ryglice, MKS Gryf Brzesko . Turniej jest rozgrywany corocznie dla uczczenia pamięci wybitnego szkoleniowca piłki siatkowej Profesora Alojzego Skrzypka. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Wyniki naszej drużyny : z KS Ryglice 0:3, z MKS Gryf Brzesko 2:1, z MKS Sokół Tarnów 3:0. Ostatecznie nasza drużyna zajęła III miejsce. I miejsce wywalczyła drużyna KS Ryglice (4 zawodników  Dunajca Nowy Sącz  ) a drugie MKS Sokół Tarnów. Wszystkie 3 drużyny miały po 2 zwycięstwa, o kolejności decydował lepszy stosunek setów. LKS Bobowa w Tarnowie grał w składzie : Tubek Michał, Popardowski Jakub, Matusik Michał, Bogusz Sebastian, Sus Jakub, Domin Maciej, Wiejaczka Dawid, Gryzło Przemysław, Gądkiewicz Damian, Wiejaczka Wojciech, Molendowicz Jakub, Jabłoński Gabriel, trener Popardowski Paweł. Najlepszym naszym zawodnikiem w tym turnieju wybrano Sebastiana Bogusza.

 

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.