Wyniki pierwszego dnia Turnieju
Dnia 17 września 2016
17-18 .09.2016
Etap I – podział na grupy
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | |
1 | GKPS Gorlice | LKS Bobowa | Iskierka Tarnów | STS Skarżysko |
2 | MKS Andrychów | BBTS Bielsko II | Stara Lubovnia | BBTS Bielsko I |
3 | Świętokrzyskie | Poprad | MOSiR Jasło | Svidnik |
Program minutowy 17.09.2016
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
1 | 10:00 | 1 | A1-A3 GKPS Gorlice – Świętokrzyskie | 0:2 |
2 | 10:00 | 2 | B1-B3 LKS Bobowa – Poprad | 2:1 |
3 | 10:00 | 3 | C1-C3 Iskierka Tarnów – MOSiR Jasło | 0:2 |
4 | 11:00 | 1 | D1-D3 STS Skarżysko – Svidnik | 0:2 |
5 | 11:00 | 2 | A3-A2 Świętokrzyskie – MKS Andrychów | 0:2 |
6 | 11:00 | 3 | B3-B2 Poprad – BBTS Bielsko Biała II | 2:0 |
11:45 | Oficjalne otwarcie turnieju | |||
7 | 12:00 | 1 | C3-C2 MOSiR Jasło – Stara Lubovnia | 2:0 |
8 | 12:00 | 2 | D3-D2 Svidnik – BBTS Bielsko Biała I | 1:2 |
9 | 12:00 | 3 | A2-A1 MKS Andrychów – GKPS Gorlice | 2:1 |
10 | 13:00 | 1 | C2-C1 Stara Lubovnia – Iskierka Tarnów | 2:1 |
11 | 13:00 | 2 | B2-B1 BBTS Bielsko II – LKS Bobowa | 0:2 |
12 | 13:00 | 3 | D2-D1 BBTS Bielsko I -STS Skarżysko | 2:0 |
14:00-15:30 | Przerwa obiadowa |
Kolejność końcowa I etapu
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | |
1 | MKS | LKS | MOSiR Jasło | BBTS 1 |
2 | Świętokrzyskie | Poprad | Stara L | Svidnk |
3 | GKPS | BBTS 2 | Iskierka | STS Skarżysko |
Etap II
Grupa E | Grupa F | Grupa G | |
1 | A1 – MKS | C1 – MOSiR | A3 – GKPS |
2 | A2 – Świętokrzyskie | C2 – Stara L | B3 – BBTS 2 |
3 | B1 – LKS | D1 – BBTS 1 | C3 – Iskierka |
4 | B2 Poprad | D2 – Svidnik | D3 – STS Skarżysko |
Program minutowy 17.09.2016
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
13 | 16:00 | 1 | A1-B2 – MKS – Poprad | 2:0 |
14 | 16:00 | 2 | B1-A2 – LKS – Świętokrzyskie | 2:1 |
15 | 16:00 | 3 | A3-B3 – GKPS – BBTS 2 | 2:1 |
16 | 17:00 | 1 | C1-D2 – MOSiR – Svidnik | 1:2 |
17 | 17:00 | 2 | D1-C2 – BBTS 1 – Stara L | 2:0 |
18 | 17:00 | 3 | C3-D3 – Iskierka – STS Skarżysko | 2:1 |
19 | 18:00 | 1 | A2-B2 – Świętokrzyskie – Poprad | 2:0 |
20 | 18:00 | 2 | A1-B1 – MKS – LKS | 0:2 |
21 | 18:00 | 3 | A3-C3 – GKPS – Iskierka | 2:0 |
22 | 19:00 | 1 | C2-D2 – Stara L – Swidnik | 0:2 |
23 | 19:00 | 2 | C1-D1 MOSiR – BBTS 1 | 0:2 |
24 | 19:00 | 3 | B3-D3 BBTS 2 – STS Skarżysko | 0:2 |
20:00 | Kolacja |
Kolejność końcowa II etapu
Grupa E | Grupa F | Grupa G | |
1 | LKS | BBTS 1 | |
2 | MKS | Svidnik | |
3 | Świętokrzyskie | MosiR | |
4 | Poprad | Stara L |