Główna » Aktualności, Juniorzy, Turniej o Złotą Koronkę, Turnieje

Wyniki III Międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej !

Dnia 22 września 2013

mimg_3756-150x15020.09.2013

Grupa A

LKS Bobowa 1 - VKM Stara Lubovnia      2:0 (25:22; 25:19
Wielkopolska - GKPS Gorlice      2:1 (20:25; 25:23; 15:13)
Świętokrzyskie 2 - STS Skarżysko- Kamienna      0:2 (12:25; 16:25)
VKM Stara Lubovnia - STS Skarżysko- Kamienna      2:1 (25:18; 20:25; 15:11)
GKPS Gorlice - Świętokrzyskie 2      2:1 (23:25; 25:13 15:10)
LKS Bobowa 1 - Wielkopolska      1:2 (25:18; 15:25; 13:15)

 

Grupa B 

LKS Bobowa 2 - LUKS Orzeł Ciężkowice 1:2 (25:10; 19:25; 13:15)
Wielkopolska 2 - MKS Sokół Tarnów 2:0 (25:20; 25:23)
Świętokrzyskie 1 - WKS Wawel Kraków 0:2 (15:25; 18:25)
LUKS Orzeł Ciężkowice - WKS Wawel Kraków 0:2 (10:25; 16:25)
MKS Sokół Tarnów - Świętokrzyskie 1 2:0 (25:22; 25:19)
LKS Bobowa 2 - Wielkopolska 2 0:2 (14:25; 23:25)

 

21.09.2013

Grupa A

Wielkopolska - VKM Stara Lubovnia 2:0 (25:23; 25:17)
Świetokrzyskie 2 - LKS Bobowa 1 0:2 (17:25; 14:25)
STS Skarżysko – Kamienna - GKPS Gorlice 1:2 (25:21; 23:25; 12:15)
VKM Stara Lubovnia - GKPS Gorlice 0:2 (23:25; 18:25)
LKS Bobowa 1 - STS Skarzysko -Kamienna 2:1 (25:22; 22:25; 15:11)
Wielkopolska - Świętokrzyskie 2 2:0 (25:10; 25:10)
Świętokrzyskie 2 - VKM Stara Lubovnia 0:2 (25:27; 9:25)
STS Skarżysko- Kamienna - Wielkopolska 0:2 (19:25; 23:15)
GKPS Gorlice - LKS Bobowa 1 0:2 (13:25; 22:25)

 

Tabela

1.  Wielkopolska 10          10:2
2.  LKS Bobowa 1  9           9:3
3.  GKPS Gorlice  8           7:6
4.  VKM Stara Lubovnia  7           4:7
5.  STS Skarżysko-Kamienna  6           5:8
6.  Świętokrzyskie 2  3           1:10

 

Grupa B

Wielkopolska 2 - LUKS Orzeł Ciężkowice 2:0 (25:14; 25:190
Świętokrzyskie 1 - LKS Bobowa 2 1:2 (22:25; 25:18; 13:15)
WKS Wawel Kraków - MKS Sokół Tarnów 2:0 (25:21; 25:18)
LUKS Orzeł Ciężkowice - MKS Sokół Tarnów 0:2 (9:25; 14:25)
LKS Bobowa 2 - WKS Wawel Kraków 0:2 (15:25; 16:25)
Wielkopolska 2 - Świętokrzyskie 1 1:2 (19:25; 25:14 12:15)
Świętokrzyskie 1 - LUKS Orzeł Ciężkowice 2:1 (20:25; 25:10; 15:13)
WKS Wawel Kraków - Wielkopolska 2 2:1 (25:27; 25:19; 18:16)
MKS Sokół Tarnów - LKS Bobowa 2 2:0 (25:17; 25:23)

 

Tabela

1. WKS Wawel Kraków 10        10:1
2. Wielkopolska 2 8          8:4
3. Sokół Tarnów 8          6:4
4. Świętokrzyskie 1 8          6:7
5. LUKS Orzeł Ciężkowice 6          3:9
6. LKS Bobowa 2 5          2:10

 

Półfinały

IIIA-IV B        GKPS Gorlice - Świętokrzyskie 1 2:0 (27:25; 25:23)
V A-VI B        Skarżysko-Kamienna - LKS Bobowa 2 2:0 (25:17; 25:17)
VI A-V A        Świętokrzyskie 2 - LUKS Orzeł Ciężkowice 0:2 (19:25; 23:25)
IVA-III B        VKM Stara Lubovnia - Sokół Tarnów 0:2 (19:25; 18:25)
I A -II B        Wielkopolska - Wielkopolska 2 2:0 (26:17; 25:16)
II A – I B        Bobowa 1 - WKS Wawel Kraków 2:1 (21:25; 25:18; 15:10)

 

22.09.2013

o miejsce XI     LKS Bobowa 2 - Świętokrzyskie 2 2:0 (25:13; 25:18)
o miejsce IX     Skarżysko-Kamienna - LUKS orzeł Ciężkowice 2:1 (21:25; 25:22; 15:8)
o miejsce VII     Świętokrzyskie 1 - VKM Stara Lubovnia 1:2 (16:25; 25:15: 8:15)
o miejsce V     GKPS Gorlice - Sokół Tarnów 0:2 (19:25; 21:25)
o miejsce III     Wielkopolska 2 - WKS Wawel Kraków  0:2 (21:25; 23:25)
o miejsce I     Wielkopolska 1 - LKS Bobowa 1 1:2 (23:25; 25:23; 11:15)

 

Tabela końcowa

1. LKS Bobowa 1
2. Wielkopolska 1
3. WKS Wawel Kraków
4. Wielkopolska 2
5. Sokół Tarnów
6. GKPS Gorlice
7. VKM Stara Lubovnia
8. Świętokrzyskie 1
9. STS Skarżysko- Kamienna
10. LUKS Orzeł Ciężkowice
11. LKS Bobowa 2
12. Świętokrzyskie 2

  Copyright ©2017 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.