Główna » Aktualności, Kadeci, Turniej o Złotą Koronkę, Turnieje

Wyniki II Ogólnopolskiego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej

Dnia 23 września 2012

 

21.09.2012

Grupa A : LKS Bobowa – MKS MOSiR Jasło 2:0 ( 20, 22 )

LKS Bobowa : Zięba Wojciech , Babicz Mateusz , Bajorek Filip, Mucha Krzysztof, Domin Maciej , Wiejaczka Dawid, Molendowicz Jan ( K ), Kotul Tomasz, Popardowski Jakub, Wiejaczka Wojciech ( L ), trener Popardowski Paweł.

MKS MOSiR Jasło : Michalec Mateusz ( K ) , Żółtek Dominik, Grzyb Artur, Źrebiec Dominik ( L ), Dryja Mateusz, Stanek Dominik, Wiliński Oskar, Polar Mateusz , Procanin Jakub, Pomarański Maciej , Zając Bartłomiej, Owsiak Grzegorz, trener Łaba Jerzy

MUKS Kangur Nowy Tomyśl -STS Skarżysko – Kamienna 0:2 ( -15, -20 )

MUKS Kangur Nowy Tomyśl : Pawelec Cezary, Szczechowicz Michał, Foks Przemysław ( K ) , Grześkowiak Tomasz, Ostapowicz Jakub, Laskowski Mikołaj, Berwald Rafał , trener Mleczak Jarosław

STS Skarżysko – Kamienna : Frąckiewicz Michał , Cieślik Marcel, Kamiński Piotr ( K ), Dziwadź Maciej , Krzemiński Maciej, Kowalik Karol, Więckowski Patryk , Okazene Sami ( L ), trener Wierzbowicz Grzegorz.

Grupa B : Wielkopolska – Świętokrzyskie 2:0 ( 17, 19 )

Wielkopolska : Gruszczyński Andrzej  ( K) , Nowacki Kamil, Kazimierczak Michał, Ernastowicz Marcin, Robakowski Jakub, Plotek Dawid , trener Mleczak Jarosław

Świętokrzyskie : Tyszko Jakub, Armański Piotr ( K ) , Wojtachnio Wojciech, Korbel Wojciech, Kalina Kacper, Jaguś Michał, Dziedziul Mikołaj, Kwiatkowski Jakub, Strabanik Karol, Miernik Bartosz, Feldman Gabriel, trener Wierzbowicz Grzegorz .

22.09.2012

W drugim dniu II Ogólnopolskiego Turnieju w piłce siatkowej chłopców o Złotą Koronkę Bobowej  Małopolska uległa drużynie z Podkarpacia 1:2 (25:16;17:25;10:15)

Małopolska: Gibes Sebastian, Gruca Norbert, Gądek Dominik, Piwowarski Adrian, Fornal Tomasz, Laszuk Wiktor, Turek Adrian, Kogut Damian, Śnieżek Mateusz, Stasik Wojciech, Gryzło Przemysław, Wilczewski Nikodem, trener: Włodarczyk Henryk, Mężyk Łukasz

Podkarpackie: Ślączka Bartosz, Masłowski Mateusz, Kozub Łukasz, Skiba Karol, Zięzio Wojciech, Pudło Marcin, Czado Przemysław, Kowalski Mateusz, Ziobrowski Jakub, Błądziński Tomasz, trener: Dołowacki Łukasz

Pozostałe mecze:

Małopolska -Wielkopolska   2:1 (22:25;25:15;15:11)

Podkarpackie – Świętokrzyskie 2:0 (25:20; 25:19)

Wielkopolska -Podkarpackie    0:2 (26:28;22:25)

Małopolska – Świętokrzyskie 2:0 (25:21;25;23)

Kolejność końcowa  grupa  B

1.Podkarpackie    6    6:1
2.Małopolska       5    5:3
3.Wielkopolska    4    3:4
4.Świętokrzyskie 3    0:6

LKS Bobowa – MUKS Kangur Nowy Tomyśl      2:1 (20:25;25:20, 15:9)

MKS Mosir Jasło –  STS Skarżysko-Kamienna     2:1 (25:27;25:23;16:14)

MUKS Kangur Nowy Tomyśl – MKS Mosir Jasło   2:1 (25:22;20:25;15:11)

LKS Bobowa      –   STS Skarżysko-Kamienna          2:0 (25:19;25:19)

Kolejność końcowa  grupa A

1.LKS Bobowa 6 6:1
2.STS Skarżysko -Kamienna 4 3:4
3.MKS MOSiR Jasło 4 3:5 0,95
4.MUKS Kangur Nowy Tomyśl 4 3:5 0,89

Mecze Pólfinałowe:

IIIA- IVB MKS MOSiR Jasło- Świetokrzyskie 0:2 ( 16:25, 18:25 )
IA-IIB LKS Bobowa -Małopolska 0:2 ( 22:25, 24:25 )
IB- IIA Podkarpackie- STS Skarżysko- Kamienna 2:0 ( 25:16, 25:17 )
IIIB-IVA Wielkopolska- MUKS Kangur Nowy Tomyśl 2:1 (25:18, 26:28, 15:12 )

23.09.2012

W trzecim dniu zmagań siatkarzy biorących udział w Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej rozegrano mecze o miejsca:

Mecz o VII miejsce:

MKS MOSiR  Jasło –  MUKS Kangur Nowy Tomyśl   2:0 (25:23;25:19)

Mecz o V miejsce:

Świętokrzyskie  – Wielkopolska    0:2 (18:25;24:26)

Mecz o III miejsce:

LKS Bobowa – STS Skarżysko-Kamienna    1:2 (17:25; 25:25; 12:15)

Mecz o I miejsce:

Małopolska  -Podkarpackie      0:2 (22:25;15:25)

 

Kolejność końcowa turnieju:

  1. Podkarpackie
  2. Małopolska
  3. STS Skarżysko-Kamienna
  4. LKS Bobowa
  5. Wielkopolska
  6. Świętokrzyskie
  7. MKS MOSiR Jasło
  8. MUKS Kangur Nowy Tomyśl

Relacja i Galeria z meczu  

  Copyright ©2017 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.