Główna » Aktualności, III Liga

Wygrana 3:1 !

Dnia 15 grudnia 2012

Wygraną LKS Bobowa 3:1 zakończył  się  mecz III ligi . Bobowianie po zaciętym meczu pokonali rywali KS Dalin Myślenice i zdobyli cenne 3 punkty. W pierwszym secie wyrównana walka od początku i w emocjonującej końcówce nasi siatkarze wygrali do 24. W drugim secie przewaga bobowian od początku seta i pewna wygrana do 20. W III secie to goście przeważali przez większość seta i wygrali pewnie do 16. IV set podobnie jak pierwszy bardzo wyrównany i znów w końcówce LKS okazał się lepszy. LKS Bobowa wystąpił w składzie: Tubek Maciej – I libero, Popardowski Jakub ( 12 ),Iwański Jarosław ( 5), Kudławiec Marcin ( 24 ), Mędoń Piotr , Wiejaczka Dawid ( 9), Gucwa Kamil ( 9), Gryzło Przemysław ( 7), Tubek Barłomiej ( 7), Kosiek Kamil ( 1), Gadkiewicz Damian , Zięba Wojciech – II libero, trener Popardowski Paweł.   Relacja i galeria !