Główna » Aktualności, Minisiatkówka

Wicemistrzostwo dla Bobowej

Dnia 13 lutego 2013

W powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej chłopców, które odbyły się 13.02.2013 w hali ZS nr 1 w Bobowej brało udział 6 zespołów. Reprezentanci Bobowej w meczach grupowych spotkali się z drużynami z Moszczenicy i Ropy. Obydwa mecze wygrali. W meczu o pierwsze miejsce spotkali się z rówieśnikami z Gorlic. W pierwszym secie finałowego meczu naprzeciw siebie stanęły drugie składy obu zespołów. Bobowianie walczyli dzielnie, zdobyli przewagę, niestety nie utrzymali jej do końca seta, przegrali w końcówce. W drugim secie walczyły pierwsze składy obu drużyn. Bobowianie wygrali do 17. W tie-breaku po nieudanym początku udało się odrobić straty i uzyskać przewagę, niestety kilka błędów w przyjęciu przeważyło szalę zwycięstwa na korzyść drużyny z Gorlic, która wygrała 15:13.

Skład drużyny: Michał Skupień, Tomasz Sobol, Mateusz Krok, Łukasz Semla, Jacek Śliwa, Bartosz Zarzecki, Artur Flądro, Tomasz Pierzga, Grzegorz Job, Bartłomiej Sobol, trener Iwona Ćwikła

Obraz 01Obraz 06

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.