Główna » Aktualności, Juniorzy

W licealiadzie rejonowej wygrali bobowianie !

Dnia 20 marca 2013

Na hali ZS nr 1 w Bobowej odbyła się rejonowa licealiada w piłce siatkowej chłopców . W turnieju wzięło udział reprezentacje mistrzów powiatów : gorlickiego – ZSO  Bobowa, nowosądeckiego LO Grybów, limanowskiego -ZSO 1 Limanowa, Nowego Sacza- II LO Nowy Sącz. Turniej wygrała  i awansowała na zawody wojewódzkie drużyna LO Grybów w której występowali bobowianie, zawodnicy LKS Bobowa : Wojciech Wiejaczka, Jan Molendowicz. W drużynie z Grybowa występuje również Kuba Popardowski, nieobecny dzisiaj z powodu choroby. Oprócz chłopców z Bobowej turniej wygrali : Gurgul Bartłomiej, Olbrycht Sebastian, Kmak Jędrzej, Motyka Grzegorz, Matuła Sebastian, Gruca Kamil, Rola Maciej, Tarasek Józef, trener Sadłoń Paweł. Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna ZSO Bobowa w składzie : Zięba Wojciech, Tubek Bartłomiej, Gucwa Kamil, Bogusz Krystian, Gucwa Michał, Matusik Michał, Belcer Sebastian, Jabłoński Gabriel, Abram Konrad, Gryzło Dominik, Wiejaczka Dawid, Zięba Wojciech, trener Grygiel Jan. Trzecie miejsce zajęła  drużyna II LO Nowy Sącz. Najlepszym rozgrywającym turnieju  wybrano Ziębę Wojciecha ( ZSO  Bobowa ), najlepszym atakującym turnieju Dylowicza Marcina ( II LO Nowy Sącz ) a najlepszym zawodnikiem turnieju Wiejaczkę Wojciecha ( LO Grybów ).

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.