Główna » Aktualności, III Liga

W III lidze wygrali bobowianie !

Dnia 25 listopada 2012

W III lidze wygrali wczoraj bobowianie ale występujący w barwach KS Ryglice wychowankowie LKS Bobowa : Marek Skrobot i Damian Świątański. Po widowiskowym meczu i bardzo dobrej grze gości mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla KS Ryglice w setach do 17, 19, 18.  Młody zespół LKS Bobowa jedynie w drugim secie nawiązał walkę z bardzo dobrze grającym szczególnie w grze obronnej zespołem z Ryglic. LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub ( 6 ), Iwański Jarosław ( 2 ), Wiejaczka Dawid ( 10 ), Mędoń Piotr ( 1 ), Gądkiewicz Damian ( 2 ),  Steinhoff Bogumił ( 5 ), Zięba Wojciech – libero , Tubek Bartłomiej  (8 ), Kudławiec Marcin ( 3 ), Kosiek Kamil ( 2 ), Tubek Maciej – libero, Gryzło Przemysław , trener Popardowski Paweł.   Relacja i galeria !

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.