Główna » Aktualności, Kadeci

Volleymania Orlik 2012

Dnia 3 października 2012


Wczoraj na hali sportowej w Starym Sączu  ze względu na złe warunki atmosferyczne odbył się finał wojewódzki Volleymania Orlik 2012. W turnieju chłopców starszych wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół nr. 1 w Bobowej, która ostatecznie zajęła II miejsce.  Bobowianie w eliminacjach pokonali swoich rówieśników z Czarnego Dunajca 2:0,  z Maniowy 2:0, z Oświęcimia 2:1, w półfinale wygrali z Brzeskiem 2:0. W meczu finałowym  przegrali z zawodnikami Dunajca Nowy Sącz 2:0, która w nagrodę pojedzie na turniej finałowy do Sopotu. Drużyna wystąpiła w składzie : Babicz Mateusz, Mucha Krzysztof, Gryzło Przemysław, Molendowicz  Jakub, Janik Konrad, Janota Artur, Paczuła Dawid , trener Popardowski Paweł.

 

 

 

  Copyright ©2023 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.