Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Młodzicy, Slider

Turniej w Bieczu!

Dnia 19 czerwca 2021

W ostatnim w tym sezonie rozgrywkowym turnieju minisiatkówki „4” i młodzików, który odbył się w Bieczu wystąpiły drużyny z Jedynki Biecz, GKPS-u Gorlice, Dunajca Nowy Sącz i LKS-u Bobowa. Nastąpiło też  podsumowanie rozgrywek rejonowych z ubiegłego sezonu – nasza „trójka” zajęła wtedy 3 miejsce (Połeć G, Sobczyk K, Gąsior S)

19 czerwca w kategorii „czwórek” chłopcy z rocznika 2008 i 2007 zajęli II miejsce, natomiast w kategorii młodzik (rocznik 2008 i 2007) wygrali z  SKPS Dunajec Nowy Sącz, GKPS Gorlice I, GKPS Gorlice II i zajęli I miejsce. Chłopcy wystąpili w składzie: Świniarski Jakub, Połeć Grzegorz, Sobczyk Kamil, Matusik Piotr, Sowa Jakub, Kuk Radosław, trener Ćwikła Iwona.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.