Turniej o „Złotą Koronkę Bobowej” wyniki I dzień
Dnia 23 września 2017
Turniej o „Złotą Koronkę Bobowej”
Etap I
Program minutowy 23.09.2017
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
1 | 10:00 | 1 | A1-A3 Świętokrzyskie I – Iskierka Tarnów | 2:1 |
2 | 10:00 | 2 | B1-B3 LKS Bobowa – Świętokrzyskie II | 2:0 |
3 | 10:00 | 3 | C1-C3 GKPS Gorlice – Małopolska | 2:0 |
4 | 11:00 | 1 | D1-D3 MOSiR Jasło – Poprad | 2:0 |
5 | 11:00 | 2 | A3-A2 Iskierka Tarnów – STS Sanok | 1:2 |
6 | 11:00 | 3 | B3-B2 Świętokrzyskie II – Stara Lubovnia | 0:2 |
11:45 | Oficjalne otwarcie turnieju | |||
7 | 12:00 | 1 | C3-C2 Małopolska – Presov | 2:0 |
8 | 12:00 | 2 | D3-D2 Poprad – BBTS Bielsko | 0:2 |
9 | 12:00 | 3 | A2-A1 STS Sanok – Świętokrzyskie | 0:2 |
10 | 13:00 | 1 | C2-C1 Presov – GKPS Gorlice | 0:2 |
11 | 13:00 | 2 | B2-B1 LKS Bobowa- Stara Lubovnia | 2:0 |
12 | 13:00 | 3 | D2-D1 BBTS Bielsko – MOSiR Jasło | 0:2 |
14:00-15:30 | Przerwa obiadowa |
Kolejność końcowa I etapu
Grupa A | Grupa B | Grupa C | Grupa D | |
1 | Świętokrzyskie 1 | LKS Bobowa | GKPS Gorlice | MOSiR Jasło |
2 | STS Sanok | Stara Lubovnia | Małopolska | BBTS Bielsko-Biała |
3 | Iskierka Tarnów | Świętokrzyskie 2 | Presov | Poprad |
Etap II
Grupa E | Grupa F | Grupa G | |
1 | A1 – Świętokrzyskie 1 | C1 – GKPS Gorlice | A3 – Iskierka Tarnów |
2 | A2 – STS Sanok | C2 – Małopolska | B3 – Świętokrzyskie 2 |
3 | B1 – LKS Bobowa | D1 – MOSiR Jasło | C3 – Presov |
4 | B2 – Stara Lubovnia | D2 – BBTS Bielsko | D3 – Poprad |
Program minutowy 23.09.2017
Nr meczu | Godzina | Boisko | Zespoły | Wynik |
13 | 16:00 | 1 | A1-B2 Świętokrzyskie 1 – Stara Lubovnia | 2:0 |
14 | 16:00 | 2 | B1-A2 LKS Bobowa – STS Sanok | 1:2 |
15 | 16:00 | 3 | A3-B3 Iskierka Tarnów -Świętokrzyskie2 | 2:1 |
16 | 17:00 | 1 | C1-D2 GKPS Gorlice – BBTS B Biała | 2:0 |
17 | 17:00 | 2 | D1-C2 MOSiR Jasło – Małopolska | 0:2 |
18 | 17:00 | 3 | C3-D3 Presov – Poprad | 2:0 |
19 | 18:00 | 1 | A2-B2 STS Sanok – Stara Lubovnia | 2:1 |
20 | 18:00 | 2 | A1-B1 Świętokrzyskie 1 – LKS Bobowa | 2:1 |
21 | 18:00 | 3 | A3-C3 Iskierka Tarnów – Presov | 2:0 |
22 | 19:00 | 1 | C2-D2 Małopolska – BBTS B Biała | 2:0 |
23 | 19:00 | 2 | C1-D1 GKPS Gorlice – MOSiR Jasło | 2:0 |
24 | 19:00 | 3 | B3-D3 Świętokrzyskie 2 – Poprad | 0:2 |
20:00 | Kolacja |
Kolejność końcowa II etapu
Grupa E | Grupa F | Grupa G | |
1 | Świętokrzyskie 1 | GKPS Gorlice | |
2 | LKS Bobowa | Małopolska | |
3 | STS Sanok | MOSiR Jasło | |
4 | Stara Lubovnia | BBTS Bielsko Biała |