Główna » Aktualności, Młodzicy

Turniej o Puchar przewodniczącego MZ LZS rozegrany!

Dnia 26 listopada 2013

mimg_0332-150x150W rozegranym dzisiaj turnieju o Puchar Przewodniczącego Małopolskiego Zrzeszenia LZS w piłce siatkowej chłopców wzięło udział 6 zespołów. Drużynę gospodarzy reprezentowali chłopcy w składzie LKS Bobowa 1: Rysiewicz M, Krok T, Święs Sz, Abram R, Sobol T, Skupień M oraz LKS Bobowa 2: Kosiek J, Myśliwiec P, Wójcik J, Kieroński J, Job G, Śliwa J, Wojtaczka E, Flądro A, Zarzecki B, Pierzga T. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” każda mecz trwał dwa sety, bez względu na wynik.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Jedynka Biecz
  2. GKPS Gorlice
  3. UKS Siedliska
  4. LKS Bobowa 1
  5. Orzeł Ciężkowice
  6. LKS Bobowa 2

Najlepszym zawodnikiem zespołu LKS Bobowa 1 został Mikołaj Rysiewicz, LKS Bobowa 2 Jakub Kosiek

Relacja i galeria !

  Copyright ©2023 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.