Główna » Aktualności, Minisiatkówka

Turniej mini siatkówki w Bobowej !

Dnia 23 grudnia 2014

20 grudnia na hali ZS nr 1 w Bobowej odbył się pierwszy turniej ligowy mini siatkówki chłopców we wszystkich kategoriach wiekowych. Młodzi zawodnicy LKS Bobowa startowali w kategorii czwórek i dwójek. W obu kategoriach wiekowych nasze zespoły awansowały do I ligi . LKS Bobowa grał w kategorii czwórek w składzie : I – Sobol Wojciech, Myśliwiec Damian, Gryzło Filip, Paczuła Amadeusz, Gryzło Dawid, II – Beduch Kamil, Orłowski Dawid, Podobinski Dawid, Kędzierski Szymon, Gucwa Daniel, Rudolphi Szymon , trener Popardowski Paweł. W kategorii dwójek LKS Bobowa grał w składzie : I- Skupień Jakub, Wojtaczka Kacper, II – Paczuła Sylwester, Job Dominik, III – Śliwa Tymoteusz, Bogusz Maciej, IV – Kuk Jakub, Gryzło Hubert, V – Szpila Krzysztof, Połeć Kamil, VI – Wąsowski Marcel, Mruk Patryk, VII- Kruczek Patryk, Prokop Aleksander, Górski Oliwier, trener Popardowski Paweł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.