Główna » Aktualności, Juniorzy

Międzynarodowy turniej w Jaśle !

Dnia 23 czerwca 2014

Bardzo dobrze spisali się juniorzy LKS Bobowa na VI Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców organizowanym w ramach Dni Sportu w Jaśle w dn. 21-22.06.2014.  Nasi zawodnicy zajęli bardzo dobre II miejsce ustępując tylko zespołowi TSV MANSARD Sanok. Kolejne miejsca w turnieju zajęli : 3. MUKS Iskierka Tarnów, 4. MKS MOSiR Jasło , 5.MSK Vranov, 6. MKS MOSiR Jasło II. Oprócz turnieju chłopców rozgrywany również był turniej piłki siatkowej dziewcząt, turniej piłki nożnej chłopców i zawody judo. Bobowianie w Jaśle wystąpili w składzie : Gądkiewicz Damian, Bogusz Krystian, Popardowski Jakub, Zięba Wojciech, Tubek Michał, Gryzło Przemysław, Molendowicz Jakub, Babicz Mateusz, Turek Paweł, Rysiewicz Mikołaj, trener Popardowski Paweł.

 

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.