Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Turnieje

Turniej makroregionalny Orlik Volleymania 2015 !

Dnia 10 czerwca 2015

W Ropczycach ( woj. podkarpackie ) odbył się 10 czerwca turniej makroregionalny Orlik Volleymania 2015 . Po zwycięstwie w zawodach powiatowych uczniowie SP Bobowa reprezentowali na tych zawodach nasz rejon. Bobowianie zajęli miejsca 7-9 . W turnieju wzięło udział 21 zespołów z 4 województw : łódzkiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Do finału ogólnopolskiego awansowało 6 najlepszych zespołów . Uczniowie SP Bobowa rozegrali w turnieju 5 meczów : 2:o z Ropczycami , 1:2 z Przemyślem , 2:0 z Dębicą , 0:2 ze Starym Sączem i 0:2 z Andrychowem. Bobowianie grali w składzie : Gryzło Filip, Myśliwiec Damian , Sobol Wojciech, Wojtaczka Natalia, Łaś Zuzanna, Szczepanek Paulina , trener Popardowski Paweł. Gościem honorowym turnieju był Mistrz Świata Krzysztof Ignaczak .

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.