Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Turniej kwalifikacyjny minisiatkówki!

Dnia 30 października 2021

W hali sportowej i sali gimnastycznej SP w Bobowej odbył się turniej kwalifikacyjny minisiatkówki w kategorii „dwójek”, „trójek” i czwórek”. W turnieju wzięły udział drużyny z Nowego Sącza, Gorlic, Biecza i z Bobowej. W kategorii „dwójek” wystąpili: Dawid Ćwikła i Hubert Wiejaczka. Chłopcy zajęli II miejsce w grupie wygrywając 4 mecze i jeden przegrywając. W kategorii „dwójek” wystąpili też Jakub Przybyłowicz i Krystian Lach, którzy pierwszy raz brali udział w takich rozgrywkach. W kategorii „trójek” Łukasz Połeć, Tomasz Król i Przemysław Mucha wygrali wszystkie mecze w grupie, a w walce o I miejsce ulegli drużynie Dunajca i uplasowali się na drugiej pozycji. W „trójkach” wystąpili też Szymon Gargula, Filip Skórski i Jakub Kamyk, zajmując VI miejsce. W „czwórkach” Emanuel Magiera, Łukasz Połeć, Tomasz Król i Przemysław Mucha zajęli IV miejsce. Kolejny turniej odbędzie się 20 listopada.

  Copyright ©2023 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.