Główna » Aktualności, Minisiatkówka

Turniej kwalifikacyjny mini siatkówki !

Dnia 23 listopada 2014

Na hali w Bieczu odbył się turniej kwalifikacyjny mini siatkówki rejonu Nowy Sącz w kategorii czwórek i dwójek chłopców. W turnieju wzięło udział 2 drużyny LKS Bobowa w kategorii czwórek i 5 drużyn w kategorii dwójek. Oprócz bobowian w turnieju wzięli udział chłopcy z klubów : GKPS Gorlice, Dunajec Nowy Sącz, Jedynka Biecz, UKS Kamionka Wielka, Gorce Nowy Targ. LKS Bobowa grał w składzie – czwórki : Myśliwiec Damian, Gryzło Filip, Gryzło Dawid, Paczuła Amadeusz, Orłowski Dawid, Beduch Kamil, Podobiński Dawid, Kędzierski Szymon, Gucwa Daniel , trener Popardowski Paweł. W kategorii dwójek LKS Bobowa grali w składzie : Skupień Jakub, Wojtaczka Kacper, Job Dominik, Paczuła Sylwester, Kruczek Patryk, Śliwa Tymoteusz, Gryzło Hubert, Kuk Jakub, Połeć Kamil, Szpila Krzysztof , trener Popardowski Paweł.

KOMUNIKAT

 Z  TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO MINI PIŁKI SIATKOWEJ

CHŁOPCÓW  W KATEGORII

 „dwójek ” kl.4- KINDER + SPORT- 2014/2015

            

Zawody rozegrano w dniu 23.11.2014 w Bieczu

Organizator: Nowosądecki Terenowy Związek Piłki Siatkowej  w Nowym Sączu

Gospodarz: UKS Jedynka Biecz

W zawodach startowało 60 zawodników, 25 zespół , z 6 klubów

Klub

Ilość zespołów

Trener

1 SKPS Dunajec- MPW  Nowy Sącz

2.GKPS Gorlice

3.LKS Bobowa

4. UKS Jedynka Biecz

5. UKS Krzemień Kamionka W.

6. KS Gorce Nowy Targ

5

7

5

1

1

3

Leszek Macheta

Tomasz Chmura

Paweł Popardowski

Bartłomiej Niemiec, Arkadiusz Gomółka

Wójs Karol

Majewski Karol

Sędzia główny zawodów: Lechosław Ziębowicz

Wyniki w grupach-

Grupa A pkt Małe p. Grupa  B pkt Małe p.
1.Bobowa-4 7 58-45 1.Biecz-1 8 60-25
2.Dunajec-5 7 57-48 2.Gorlice-2 7 57-33
3.Gorlice-1 6 52-37 3.Dunajec-4 6 43-45
4.Gorlice-6 5 50-58 4.Bobowa-5 5 40-57
5.Gorce-2 5 39-58 5.Gorce-3 4 20-60
Grupa  C pkt   Grupa  D    
1.Gorlice-3 8 60-25 1.Dunajec-2 8 61-38
2.Bobowa-1 7 57-33 2.Bobowa-2 7 59-37
3.Dunajec-3 6 42-44 3.Gorlice-4 6 41-37
4.Gorlice-7 5 55-80 4.Gorce-1 5 46-53
5.Biecz-2 4 50-82 5.Biecz-3 4 28-60
Grupa  E pkt        
1.Dunajec-1 8        
2.Krzemień 7        
3.Gorlice-5 5        
4.Biecz-4 5        
5.Bobowa-3 5        

TERMINARZ  LIGI

1 23.11 Biecz Jedynka Biecz A.Gomółka, B.Niemiec
2 20.12 Bobowa- 9,00 LKS Bobowa P.Popardowski
3 01 Gorlice GKPS T.Chmura
4 O2 Nowy Sącz Dunajec L.Macheta
5 03      
6 04   Finał Rejonu  

 

Następny turniej ligowy w Bobowej 20 grudnia godz.9,00

I LIGA II LIGA III LIGA IV LIGA V LIGA
1.Bobowa-4

2.Biecz-1

3.Gorlice-3

4.Dunajec-2

5.Dunajec-1

 

1.Dunajec-5

2.Gorlice-2

3.Bobowa-1

4.Bobowa-2

5.Krzemień

1.Gorlice-1

2.Dunajec-4

3.Dunajec-3

4.Gorlice-4

5.Gorlice-5

1.Gorlice-6

2.Bobowa-5

3.Gorlice-7

4.Gorce-1

5.Biecz-4

1.Gorce-2

2.Gorce-3

3.Biecz-2

4.Biecz-3

5.Bobowa-3

 

 

Nowosądecki

Terenowy Związek Piłki Siatkowej

w Nowym Sączu

                                                                                             

KOMUNIKAT

Z TURNIEJU ELIMINACYJNY

Mini piłki siatkowej chłopców kl.6”czwórki”

„KINDER + SPORT”-2014/2015

Zawody odbyły się w dniu  23.11.2014 w Bieczu

Gospodarz turnieju: UKS Jedynka Biecz

W zawodach startowało   10  zespołów  45  zawodników .

Organizator:

Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu

Kierownik zawodów: Lechosław  Ziębowicz

Do zawodów zgłosiły się następujące kluby sportowe:

lp Klub Ilość zespołów Trener
1 SKPS Dunajec-Nowy Sącz 5 Leszek  Macheta, Łukasz Mężyk
2 LKS Bobowa 2 Paweł Popardowski
3 UKS Jedynka Biecz 3 Niemiec Bartłomiej , Arkadiusz Gomółka
4 UKS Krzemień Kamionka Wielka 2 Wójs Karol
5 GKPS Gorlice 2 Tomasz Chmura

ELIMINACJE W GRUPACH

Grupa A Pkt -sety Grupa B Pkt       sety Grupa C Pkt  sety
1.Dunajec-1 8 /8-0 1.Gorlice-1 8 /8-1 1.Dunajec-2 6 /6-1
2.Gorlice-2 7 /6-3 2.Dunajec-3 7 /6-2 2.Bobowa-1 5 /5-2
3.Dunajec-5 6 /4-5 3.Dunajec-4 6 /5-5 3.Biecz-1 4 /2-5
4.Bobowa-2 5 /4-6 4.Krzemień-1 5 /2-7 4.Krzemień-2 3 /1-6
5.Biecz-2 4 /0-8 5.Biecz-3 4 /2-8    

Następny turniej odbędzie się  20.12.14 w Bobowej godz.9,00

1 23.11 Biecz Jedynka Biecz B.Niemiec ,A.Gomółka
2 20.12 Bobowa LKS Bobowa Paweł Popardowski
3 styczeń Gorlice GKPS Tomasz Chmura
4 luty Nowy Sącz Dunajec L.Macheta , Ł.Mężyk
5 marzec      
6 Kwiecień   Finał Rejonu  

Zespoły w LIGACH

I  LIGA   II   LIGA   III LIGA
1.Dunajec-1

2.Gorlice-1

3.Dunajec-3

4.Gorlice-2

5.Dunajec-2

1.Dunajec-5

2.Dunajec-4

3.Bobowa-1

4.Bobowa-2

5.Krzemień-1

1.Biecz-2

2.Biecz-3

3.Biecz-1

4.Krzemień-2

 

 

  Copyright ©2017 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.