Główna » Aktualności, III Liga

Turniej barażowy o III ligę

Dnia 3 kwietnia 2013

Małopolski Związek Piłki Siatkowej na koniec sezonu zrobił niezbyt miłą niespodziankę naszemu zespołowi i zespołom : Dalin Myslenice, Podhalański Czarny Dunajec, Zalew Świnna Poręba ustalając termin turnieju barażowego na najbliższą sobotę i niedzielę w Bobowej. Wcześniej nic nie wskazywało na potrzebę takiego turnieju, tym bardziej, że dopiero rozpoczynają się turnieje o awans do II ligi . W poprzednich sezonach pomimo rozgrywania turnieju barażowego wszystkie drużyny biorące udział w tym turnieju grały później w III lidze, gdyż wiele drużyn wycofywało się z rozgrywek, bądź drużyny awansowały do II ligi. Rozgrywanie takiego turnieju to tylko  dodatkowe koszty dla klubów ale jak widać związek nie wziął tego pod uwagę.

Bobowa 03.04.2013

Komunikat organizacyjny turnieju barażowego o III ligę

 

 

 

  1. Organizator : MZPS Kraków, LKS Bobowa.
    1. Termin : 6-7.04.2013
    2. Miejsce : Hala ZS nr 1 w Bobowej , ul. Bohaterów Bobowej 6
    3. Program turnieju :

 

6.04.2013 godz. 11:00 LKS Bobowa- Zalew Świnna Poręba

godz. 13:00  Dalin Myślenice – Podhalański Czarny Dunajec

godz. 17:00  Podhalański Czarny Dunajec – Zalew Świnna Poręba

godz. 19:00  LKS Bobowa – Dalin Myślenice

 

7.04.2013 godz. 10:00  Dalin Myślenice – Zalew Świnna Poręba

Godz. 12:00 LKS Bobowa – Podhalański Czarny Dunajec

  1. Zakwaterowanie i wyżywienie : Zajazd Ostoja p. Marcin Szczepanek tel.602440123.
  2. Koszty przyjazdu i pobytu na turnieju ponoszą zainteresowane drużyny.
  3. Organizator ponosi koszty organizacyjne.

 

 

 

 

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.