Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Trójka LKS-u 3 drużyną w Polsce!!

Dnia 1 lipca 2017

W X edycji Ogólnopolskiego Finału o Puchar Kinder + Sport rozgrywanego w hali MOSiR w Zabrzu zawodnicy LKS-u po 3 dniach wyczerpujących rozgrywek zajęli 3 miejsce.

W I etapie rozgrywek wygrali mecze z: UKS Volley Wałcz 2:0, SP 11 Kędzierzyn – Koźle 2:0, UKS Remis Świdnik 2:0. W drugiej rundzie pokonali przeciwników z IKS Atak Elbląg 2:1, Stahlberg KaEmKa Starogard Gdański 2:0, UKS 22 Kraków 2:1. W 3 fazie rozgrywek pokonali LKPS Borowno SP Stary Broniszew 2:0, SP 12 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0, DMKS Plas Kielce 2:0.

W meczu półfinałowym po zaciętym meczu ulegli drużynie Witamy Łódź 0:2, i w emocjonującym i pełnym zwrotów akcji  meczu o 3 miejsce pokonali drużynę UMKS MOS Wola Warszawa 2:1 zdobywając brązowe medale!

Skład drużyny: Szymon Wacławik, Maciej Bogusz, Szpila Krzysztof, Kuk Jakub. Do turnieju chłopców przygotowywali trenerzy Paweł Popardowski i Iwona Ćwikła.

Oprócz sportowej rywalizacji w czasie tego święta siatkówki była okazja spotkać się ze znanymi siatkarzami oraz lekkoatletami. Imprezę zaszczycili swoją obecnością m.in. Piotr Gruszka, Sebastian Świderski, Wojciech Grzyb, Paweł Woicki, Piotr Gacek, Paweł Zagumny, Bartosz Bednorz, Szymon Majewski, Monika Pyrek, Oktawia Nowacka. Można było z nimi porozmawiać, zebrać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

 

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.