Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Młodzicy, Slider

Trening z Mistrzami!

Dnia 24 lipca 2020

23 lipca 2020 na terenie Kompleksu Sportowego KS Wanda w Krakowie STOWARZYSZENIE Wspieramy Polską Siatkówkę wraz z Partnerem wydarzenia TAURON zorganizowali TRENING Z MISTRZAMI. Grupa chłopców LKS-u  wzięła udział w tym wydarzeniu.

Była to okazja do spotkania ze znanymi postaciami ze środowiska siatkarskiego. Trening dla młodych uczestników spotkania przeprowadzili: Ryszard Bosek – mistrz świata z 1974 i mistrz olimpijski z Montrealu 1976; Paweł Zagumny –mistrz Europy z 2009 r. i mistrz świata 2014 r., wielokrotnie określany najlepszym rozgrywającym zawodów; Ireneusz Mazur – siatkarz i trener, który w 1996 r. doprowadził polską kadrę do zdobycia tytułu Mistrza Europy Juniorów, a w 1997 r. do uzyskania tytułu Mistrza Świata Juniorów; to właśnie pod jego wodzą w 1998 r. polscy siatkarze zadebiutowali w Lidze Światowej; komentator sportowy; oraz Marcin Prus – wielokrotny mistrz Polski, a także mistrz Europy i świata juniorów; współpracuje z radiem i telewizją; pracuje jako reporter i komentator spotkań siatkarskich.

Młodzi adepci siatkówki mogli zapoznać się ze swoimi idolami, a także szlifować pod ich czujnym okiem swoje umiejętności. Po treningu odbyło się spotkanie, podczas którego Mistrzowie opowiadali o swoich doświadczeniach siatkarskich, a także odpowiadali na pytania uczestników.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.