Główna » Aktualności, Minisiatkówka

Sukces czwórki LKS Bobowa !

Dnia 28 kwietnia 2013

mmimg_8658-150x150Sukcesem czwórki LKS Bobowa zakończył się finał wojewódzki w mini siatkówce Kinder+Sport rozgrywany na hali w Bobowej. Bobowianie zajęli 2 miejsce ustępując tylko zespołowi UKS 22 Kraków i tym samym uzyskali awans do turnieju barażowego , w którym będą walczyć o awans do turnieju ogólnopolskiego który w tym roku odbędzie się w Zielonej Górze. Trzecie miejsce i brązowy medal zdobyła czwórka z GKPS Gorlice, a czwarte MKS Andrychów. LKS Bobowa grał w składzie : Skupień Michał, Wójcik Jakub, Sobol Tomasz, Krok Mateusz, Gruca Jakub, Semla Łukasz, trener Ćwikła Iwona. W turnieju brało udział ok.180 chłopców z terenu całego województwa , turniej rozgrywany był w kategorii czwórek , trójek i dwójek.  Relacja i galeria !

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.