Główna » Aktualności, III Liga

Sparing z Iskierką Tarnów !

Dnia 27 września 2013

mimg_23271-150x150Drużyna LKS Bobowa przygotowująca się do rozgrywek III ligi rozegrała sparing z drużyną Iskierka Tarnów, występującą również w III lidze. W meczu rozegranym na hali ZS nr 1 w Bobowej lepsi okazali się tarnowianie wygrywając 3:2. W naszym zespole na pozycji rozgrywającego wystąpił po 7 latach Grzesiek Nalepka – nasz wychowanek, były zawodnik AZS Opole i Stali Nysa oraz Mateusz Kuś jako przyjmujący- również wychowanek , grający ostatnio w zespole uczelnianym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Oprócz Grzegorza i Mateusza na boisku grali :  Steinhoff Bogumił, Mędoń Piotr, Iwański Jarosław, Tubek Maciej, Gądkiewicz Damian, Bogusz Sebastian, Wiejaczka Dawid i Gryzło Przemysław.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.