Srebrne medale na turnieju w Bieczu !

7.05.2015 na hali w Bieczu odbył się III Ogólnopolski Turniej SOS o Puchar Burmistrza Biecza. Uczestnicy projektu ” Siatkówka – moja gra w aktywne życie ” wzięli w nim udział występując jako LKS Bobowa. W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach a następnie półfinały i finały. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zdobywając srebrne medale. W grupie pokonali SOS Andrychów 2:1 i Gryf Brzesko 2:1.  W półfinale pokonali SOS Kęty 2:0 , natomiast w finale ulegli o:2 SOS Biecz. Najlepszym przyjmującym turnieju został wybrany Gruca Jakub, najlepszym zagrywającym Mateusz Zięba. LKS Bobowa grał w składzie : Kosiek Jakub, Zięba Mateusz, Skupień Michał , Kupisz Karol, Flądro Artur, Gruca Jakub, Szczepanik Dawid, Matusik Szymon, Gruca Paweł – libero, Orłowski Krystian , trener Popardowski Paweł.