Główna » Aktualności, III Liga, Slider

Seniorzy zdobywają 3 punkty w Kętach !

Dnia 24 listopada 2018

W 4 kolejce I ligi małopolskiej seniorów nasza drużyna wygrała za 3 punkty w Kętach z miejscowym Kęczaninem Kęty II. Bobowianie pokonali gospodarzy 3:0 w setach do 19, 24, 18. LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub ( 13 ), Zięba Wojciech ( 3 ), Martuszewski Paweł ( 19 ), Gądkiewicz Damian ( 7 ), Kudławiec Marcin ( 4 ), Steinhoff Bogumił ( 6 ), Sobol Tomasz – libero, Flądro Artur, Sobol Wojciech , trener Popardowski Paweł.

Naszą drużynę dopingował na trybunach wychowanek naszego klubu Karol Kubisz , który został wypożyczony w tym sezonie do drugoligowego BBTS Bielsko Biała.  Dziękujemy za obecność i życzymy Karolowi powodzenia oraz dobrych meczów !

  Copyright ©2020 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.