Główna » Aktualności, III Liga, Slider

Seniorzy – emocje w derbach powiatu !

Dnia 16 lutego 2019

Bardzo dobry mecz rozegrali nasi zawodnicy w derbach powiatu gorlickiego . Na hali w Gorlicach komplet publiczności mógł oglądać wspaniałe widowisko które stworzyli siatkarze obu drużyn w piątkowy wieczór. Zacięta walka o każdy punkt , efektowne ataki i wspaniałe obrony piłki , sportowa postawa zawodników obu drużyn – tak w jednym zdaniu można by opisać ten mecz . Nasi zawodnicy ulegli liderowi rozgrywek GKPS Gorlice 1:3 w setach do -21,-22,23,-19. LKS Bobowa grał w składzie: Popardowski Jakub ( 14 ), Fladro Artur (1 ), Martuszewski Paweł ( 14 ), Gądkiewicz Damian ( 7 ), Steinhoff Bogumił ( 6 ), Sobol Wojciech ( 3 ), Wacławik Szymon – libero, Szwarga Jakub – libero, Zięba Wojciech ( 2 ), Sobol Tomasz , Smoszna Michał , Krupa Miłosz , trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.