Główna » Aktualności, Młodzicy

Rozpoczęli rozgrywki młodzicy !

Dnia 14 października 2012

Na hali ZS nr.1 w Bobowej odbył się wojewódzki turniej kwalifikacyjny młodzików.  Województwo małopolskie podzielono na dwie grupy terytorialne. W turnieju w Bobowej wzięło udział 7 zespołów. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, każdy mecz trwał tylko jeden set. Kolejność końcowa turnieju :

1. Dunajec Nowy Sącz A
2. MKS Gryf Brzesko
3. Dunajec Nowy Sącz B
4. GKPS Gorlice
5. UKS Wola Batorska
6. LKS Bobowa
7. UKS Jedynka Biecz

 

Drużyna LKS Bobowa wystąpiła w składzie: Rysiewicz Mikołaj, Święs Szymon, Abram Rafał, Krok Tomasz, Gniadek Piotr, Turek Paweł, Szarek Konrad, Myśliwiec Przemysław, Zięba Mateusz, Kieroński Jacek, Martuszewski Patryk, Gucwa Piotr, trener Ćwikła Iwona. Galeria

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.