Główna » Aktualności, Juniorzy, Młodzicy, Slider, Turniej o Złotą Koronkę

Program 9 Międzynarodowego Turnieju o Złotą Koronkę Bobowej !

Dnia 11 września 2019

Program IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców

o „Złotą Koronkę Bobowej”

14-15.09.2019 – juniorzy

Etap I – podział na grupy

Grupa A Grupa B
1 A1 AGH Sparta B1 BBTS Bielsko-B
2 A2 Iskierka Tarnów B2 GKPS Gorlice
3 A3 LKS Bobowa B3 MOS Rzeszów
4 A4 MOSiR Jasło B4 SKPS Dunajec
5 A5 TSV Sanok B5 S. Lubovnia

Boiska nr 1,2,3 – hala SP Bobowa

       Boisko nr 5 – sala ZSZ Bobowa

Program minutowy 14.09.2019

Nr meczu Godzina Boisko Zespoły Wynik
10:00 Oficjalne otwarcie turnieju
1 10:30 1 A2-A5 – Iskierka Tarnów – TSV Sanok
2 10:30 2 A3-A4 – LKS Bobowa        –  MOSiR Jasło
3 10:30 3 B2-B5 – GKPS Gorlice       – S. Lubovnia
4 11:30 1 A5-A3 – TSV Sanok           – LKS Bobowa
5 11:30 2 A1-A2 – AGH Sparta          – Iskierka Tarnów
6 11:30 3 B3-B4 – MOS Rzeszów      – SKPS Dunajec
7 12:30 2 B5-B3 – S. Lubovnia          – MOS Rzeszów
8 12:30 3 B1-B2 – BBTS Bielsko-B     – GKPS Gorlice
9 13:30 1 A4-A5 – MOSiR Jasło        – TSV Sanok
10 13:30 2 B3-B1 – MOS Rzeszów     – BBTS Bielsko-B
11 13:30 3 B4-B5 – SKPS Dunajec      – S. Lubovnia
14:30-16:30 Przerwa obiadowa

 

Nr meczu Godzina Boisko Zespoły Wynik
12 16:30 1 A1-A4 – AGH Sparta                – MOSiR Jasło
13 16:30 2 A2-A3 – Iskierka Tarnów        – LKS Bobowa
14 16:30 3 B1-B4 – BBTS Bielsko-B          – SKPS Dunajec
15 17:30 1 A4-A2 – MOSiR Jasło             – Iskierka Tarnów
16 17:30 2 A5-A1 – TSV Sanok                  – AGH Sparta
17 17:30 3 B2-B3 – GKPS Gorlice             – MOS Rzeszów
18 18:30 1 B4-B2 – SKPS Dunajec           – GKPS Gorlice
19 18:30 2 B5-B1 – S. Lubovnia              – BBTS Bielsko-B
20 18:30 3 A3-A1- LKS Bobowa                – AGH Sparta
20:00 Kolacja

 

 

Kolejność końcowa I etapu

Grupa C Grupa D
1
2
3
4
5

 

Program minutowy 15.09.2019

Nr meczu Godzina Boisko Zespoły Wynik
Półfinały
21 10:00 1 C3-D4
22 10:00 2 C4-D3
23 11:00 1 C1-D2
24 11:00 2 C2-D1
                          Finały
25 12:00 1 O VII przegrani meczu 21 i 22
26 12:00 2 O V wygrani meczu 21 i 22
27 12:00 5 O IX  C5-D5
27 13:00 2 O III  przegrani meczu 23 i 24
28 13:00 1 O I wygrani  meczu 23 i 24
14:30 Oficjalne zakończenie turnieju

Program IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców

o „Złotą Koronkę Bobowej”

14-15.09.2019 – młodzicy

Etap I – podział na grupy

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1 A1 LKS Bobowa B1 AGK Sparta C1 AKS Resovia D1 UKS 22
2 A2 BBTS Bielsko-B B2 TSV Sanok C2 Świętokrzyskie 1 D2 Świętokrzyskie 2
3 A3 MOSiR Jasło B3 S. Lubovnia C3 SKPS Dunajec D3 GKPS Gorlice
Boisko nr 3 Boisko nr 4 Boisko nr 5 Boisko nr 6 Boisko nr 7
Hala SP  Bobowa Sala SP Bobowa ZSZ Bobowa SP Siedliska ZSO Bobowa

 

Program minutowy 14.09.2019

Nr meczu Godzina Boisko Zespoły Wynik
10:00 Oficjalne otwarcie turnieju h. SP Bobowa
1 11:00 4 A1-A3 – LKS Bobowa            – MOSiR Jasło
2 11:00 5 B1-B3 – AGH Sparta            – S. Lubovnia
3 11:00 6 C1-C3 – AKS Resovia           – SKPS Dunajec
4 11:00 7 D1-D3 – UKS 22                     – GKPS Gorlice
5 12:00 4 A3-A2 – MOSiR Jasło          – BBTS Bielsko-B
6 12:00 5 B3-B2 – S. Lubovnia            – TSV Sanok
7 12:00 6 C3-C2 – SKPS Dunajec        – Świętokrzyskie 1
8 12:00 7 D3-D2 –GKPS Gorlice          – Świętokrzyskie 2
9 13:00 4 A2-A1 – BBTS Bielsko-B       – LKS Bobowa
10 13:00 5 B2-B1 – TSV Sanok               – AGH Sparta
11 13:00 6 C2-C1 – Świętokrzyskie 1    – AKS Resovia
12 13:00 7 D2-D1 – Świętokrzyskie 2    – UKS 22
14:00-16:00 Przerwa obiadowa

 

Kolejność końcowa I etapu

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1
2
3

 

Etap II

Grupa E Grupa F Grupa G
1 A1 C1 A3
2 A2 C2 B3
3 B1 D1 C3
4 B2 D2 D3
Sala SP Bobowa Sala SP Siedliska Sala ZSZ Bobowa

 

Program minutowy 14.09.2019

Nr meczu Godzina Boisko Zespoły Wynik
13 16:00 4 A1-B2
14 16:00 6 C1-D2
15 16:00 5 A3-B3
16 17:00 4 A2-B1
17 17:00 6 C2-D1
18 17:00 5 C3-D3
19 18:00 4 A2-B2
20 18:00 6 C2-D2
21 18:00 5 A3-C3
22 19:00 4 A1-B1
23 19:00 6 C1-D1
24 19:00 5 B3-D3
20:00 Kolacja

 

Kolejność końcowa II etapu

Grupa E Grupa F Grupa G
1
2
3
4

 

Program minutowy 15.09.2019

Nr meczu Godzina Boisko Zespoły Wynik
Półfinały
25 10:00 3 E1-F2
26 10:00 4 E3-F4
27 10:00 6 A3-D3
28 11:00 3 F1-E2
29 11:00 4 F3-E4
30 11:00 6 B3-C3
Finały
31 12:00 3 O III  przegrani meczu 25 i 28
32 12:00 4 O VII przegrani meczu 26 i 29
33 13:00 4 O V  wygrani  meczu 25 i 28
34 13:00 3 O I  wygrani meczu 26 i 29
14:15 Oficjalne zakończenie turnieju
  Copyright ©2019 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.