Główna » Aktualności, III Liga

Powrót III ligi mężczyzn !

Dnia 5 października 2012

Po rocznej przerwie drużyna LKS Bobowa rozpocznie jutro rozgrywki o mistrzostwo III ligi małopolskiej. W ubiegłym sezonie drużyna występowała w IV lidze i zajmując I miejsce  i awansowała ponownie w szeregi III ligi. W sezonie 2010/2011 drużyna  LKS Bobowa zajęła w rozgrywkach III ligi  wysokie VIII miejsce, jednak w związku z problemami organizacyjnymi ( chłopcy rozpoczęli studia lub pracę poza Bobową ) i finansowymi drużyna została wycofana z rozgrywek III ligi i zgłoszona do zawodów IV ligi małopolskiej. Do rozgrywek W sezonie 2012/2013 drużyna przystępuje do rozgrywek w tym samym składzie co w roku poprzednim. Drużynę tworzą  doświadczeni w bojach III ligowych i rozgrywkach juniorskich szczebla centralnego : Tubek Maciej, Iwański Jarosław, Kosiek Kamil,  Steinhoff  Bogumił, Mędoń Piotr, Zięba Wojciech, Kudławiec Marcin – od poprzedniego sezonu, jak również grupa utalentowanych juniorów : Tubek Bartek, Wiejaczka Wojciech, Wiejaczka Dawid, Popardowski Jakub, Gryzło Przemysław, Bogusz Sebastian, Bogusz Krystian, Jabłoński Gabriel , Gądkiewicz Damian. Drużyna z wyjątkiem Piotrka Mędonia ( od 3 lat w LKS Bobowa )  to wszyscy wychowankowie klubu siatkarskiego z Bobowej. W gronie zespołów III ligowych jest to  ewenement jak również wiek zawodników – będziemy najmłodszym zespołem.  Celem będzie utrzymanie się w III lidze, mamy nadzieję dostarczyc wielu siatkarskich emocji kibicom na meczach w Bobowej. Początek rozgrywek zespół LKS Bobowa gra z doświadczonymi zespołami , z którymi mamy nadzieję skutecznie będzie rywalizował. Zapraszamy wszystkich chętnych na rozgrywki w tym sezonie, naszej młodej drużynie szczególnie potrzebne jest wsparcie kibiców. Inauguracja rozgrywek odbędzie się wyjątkowo na sali w Siedliskach  w związku z Międzynarodowym Festiwalem Koronki Klockowej, pozostałe mecze odbywac się bedą na hali sportowej w Bobowej.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.