Główna » Aktualności, III Liga

Porażka z Hutnikiem !

Dnia 28 października 2012

W zaległym meczu III ligi LKS Bobowa przegrał z Hutnikiem Dobry Wynik Kraków 1:3. Bobowianie rozpoczęli bardzo dobrze mecz, w pierwszym secie nie popełniali błędów, dobrze grali blokiem i wygrali pewnie do 19 . 3 następne sety należały do gospodarzy, którzy przeważali już w każdym elemencie gry. Pomimo wielu zmian nie poprawiała się gra naszego zespołu i przegrane sety do 12, 16, 18.

LKS Bobowa wystąpił w składzie : Popardowski  Jakub ( 4 ), Iwański Jarosław ( 4 ), Wiejaczka Wojciech ( 3 ), Mędoń Piotr ( 9 ), Wiejaczka Dawid ( 4 ), Steinhoff Bogdan ( 4 ), Zięba Wojciech – libero, Tubek Maciej ( 3 ), Kudławiec Marcin ( 2), Gądkiewicz Damian ( 3 ), Kosiek Kamil, Tubek Bartłomiej , trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.