Główna » Aktualności, III Liga

Porażka w tiebreaku !

Dnia 1 grudnia 2012

Zwycięstwem  gospodarzy 3:2  zakończył się mecz III ligi pomiędzy Tarnovią Tarnów a LKS Bobowa. Pierwszego seta wygrali gospodarze do 18, drugiego nasi zawodnicy do 20, w trzecim secie znów lepsi byli miejscowi.Szczególnie zacięte i pełne emocji były dwa  ostatnie sety, czwartego wygrali bobowianie do 23  a tiebreak  wygrali zawodnicy Tarnovi do 15. LKS Bobowa w Tarnowie grał w składzie : Popardowski Jakub ( 8), Tubek Bartłomiej ( 1 ), Kudławiec Marcin ( 10 ), Mędoń Piotr ( 5 ), Wiejaczka Dawid ( 8 ), Gucwa Kamil ( 11 ), Zięba Wojciech – libero , Gądkiewicz Damian ( 15 ), Gryzło Przemysław ( 6 ), Iwański Jarosław ( 2 ), Tubek Maciej, Matusik Michał, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.