Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Podium w Finale Wojewódzkim Kinder Joy of Moving!

Dnia 15 maja 2022

15.05 w Niepołomicach rozegrano Finał Wojewódzki minisiatkówki „trójek” chłopców. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całej Małopolski.

Bobowianie w pierwszej rundzie pokonali drużyny: SMS Sparta Kraków 3, MKS Andrychów 2. W drugiej rundzie wygrali z drużyną z Gorlic i z drużyną z Kęt, przegrali z SMS Spartą Kraków 1 i z drugiego miejsca w grupie awansowali do pierwszej czwórki turnieju. W półfinale ulegli drużynie z Niepołomic, w meczu o trzecie miejsce pokonali drużynę Dunajca Nowy Sącz i zakończyli turniej na III miejscu!

Skład drużyny: Połeć Łukasz, Olszyński Szymon, Król Tomasz, Gargula Szymon, Mucha Przemysław, trener Ćwikła Iwona.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.