Główna » Aktualności, III Liga

Po raz trzeci derby dla LKS Bobowa !

Dnia 28 lutego 2015

Trzeci raz  w tym sezonie siatkarze LKS Bobowa grali mecz derbowy w III lidze z GKPS Gorlice i podobnie jak w poprzednich meczach lepsi byli zawodnicy z Bobowej . Nasi siatkarze wygrali na hali w Gorlicach 3:0 w setach do 22, 22, 17. Po tym zwycięstwie nasza drużyna zajmuje III miejsce w tabeli  i nadal się liczy w walce o pierwszą dwójkę tegorocznych rozgrywek . LKS Bobowa grał dzisiaj w składzie : Popardowski Jakub ( 10 ), Kuś Mateusz ( 2 ), Gryzło Przemysław ( 5 ), Gądkiewicz Damian ( 13 ), Medoń Piotr ( 6 ), Steinhoff  Bogumił ( 9 ), Tubek Maciej – libero, Iwański Jarosław ( 6 ), Zięba Wojciech, Wiatr Rafał, Smoszna Dawid, Kudławiec Marcin, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.