Główna » Aktualności, III Liga, Slider

Ostatnie sprawdziany przed ligą !

Dnia 6 października 2019

Drużyna LKS Bobowa przygotowująca się do rozgrywek I ligi małopolskiej seniorów rozegrała  mecz sparingowy we własnej hali z GSKS Laskowa . Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gości . LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub, Krupa Miłosz, Sobol Tomasz, Smoszna Michał, Martuszewski Paweł, Wojtaczka Eryk, Gądkiewicz Damian, Sobol Wojciech, Szwarga Jakub – libero , trener Popardowski Paweł.

Drugi mecz sparingowy rozegrano w Staszkówce , gdzie nasza drużyna rozegrała mecz pokazowy z GKPS Gorlice z okazji  otwarcie nowej hali w SP Staszkówka. Przy licznie zgromadzonej publiczności nasi zawodnicy wygrali 3:2 . LKS Bobowa grał w składzie : Popardowski Jakub , Krupa Miłosz, Sobol Tomasz, Martuszewski Paweł, Gądkiewicz Damian, Wojtaczka Eryk , Wacławik Szymon- libero, Sobol Bartek – libero, Mróz Przemysław, Smoszna Michał , Wojtaczka Kacper, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.