Główna » Aktualności, Minisiatkówka

Orlik Volleymania w Bieczu !

Dnia 1 czerwca 2014

Uczniowie SP Bobowa pod opieką Pawła Popardowskiego  wzięli udział w powiatowym turnieju Orlik Voleymania 2014 rozgrywanym w Bieczu. Organizatorem turnieju był Szkolny Ośrodek Siatkarski w Bieczu, Polski Związek Piłki siatkowej i Ministerstwo Sportu. Turniej był eliminacją do turnieju makroregionalnego w Krakowie. Po raz pierwszy w turnieju grały zespoły złożone z dwóch dziewczyn i dwóch chłopców. Z bobowskiej szkoły grało 3 miksty, wszystkich drużyn w turnieju było 13. Zwycięstwo w turnieju wywalczył I zespół SP Bobowa  w składzie : Tubek Jolanta, Olszanecka Anna, Wojtaczka Eryk, Krupa Miłosz, Smoszna Michał wygrywając wszystkie mecze turniejowe. Bobowianie wywalczyli awans na zawody makroregionalne do Krakowa. Pozostałe drużyny z Bobowej : SP Bobowa II : Wszołek Weronika, Motyka Martyna, Śliwa Jacek, Warzecha Konrad, Święch Konrad, ZS nr1 : Łaś Zuzanna, Wojtaczka Natalia, Sobol Wojciech, Mysliwiec Damian, Gryzło Dawid.

 

 

 

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.