Główna » Aktualności, Minisiatkówka, Slider

Ogólnopolski Finał Kinder+Sport 2018 !

Dnia 9 lipca 2018

Na hali MOSiR Zabrze w dniach 6-8.07.2018 odbył się 24 Finał Ogólnopolskiego Turnieju minisiatkówki o Puchar Kinder+Sport. W turnieju wzięło udział około 800 uczestników z całej Polski, po dwie najlepsze drużyny z województwa w kategorii czwórek, trójek i dwójek dziewcząt i chłopców. W eliminacjach rejonowych i wojewódzkich startowało ponad 44000 dziewcząt i chłopców w wieku 10-13 lat. Po raz trzeci z rzędu do elitarnego turnieju minisiatkówki awansowała drużyna chłopców LKS Bobowa w kategorii czwórek. Bobowianie po rozegraniu 11 meczów (8 wygrane i 3 przegrane) zajęli ostatecznie XVII miejsce na 32 zespoły. Drużyna LKS Bobowa grała w składzie: Wacławik Szymon, Jakub Kuk, Król Mateusz, Połeć Kamil, Szpila Krzysztof, Kruczek Karol, trener Popardowski Paweł.

  Copyright ©2021 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.