Główna » Aktualności, Kadeci, Minisiatkówka, Młodzicy, Obóz, Slider

Obóz 2015 – ostatnie dni

Dnia 25 sierpnia 2015

Ostatnie  dni obozu sportowo – rekreacyjnego przebiegały nadal bardzo intensywnie i pracowicie. W piątek uczestnicy obozu trenowali w hali i na boisku lekkoatletycznym. Po południu kadeci rozegrali sparingowy turniej z IKS Jelenia Góra i UKS Bolesławiec. Oba mecze bobowianie wygrali 3:0. LKS Bobowa grał w składzie: Kosiek Jakub, Gruca Jakub, Sobol Tomasz, Kubisz Karol, Szarek Konrad, Flądro Artur, Rysiewicz Mikołaj – libero, Wojtaczka Eryk. W godzinach wieczornych na basenie zostały przeprowadzone zawody pływackie. W eliminacjach wzięło udział 16 chłopców. Wyścigi finałowe były bardzo emocjonujące. Pomimo dwukrotnego finału nie udało się wyłonić zwycięzcy. Dwa pierwsze miejsca zdobyli Mikołaj Rysiewicz i Jan Fyda, 3 miejsce Warzecha Konrad i 4 miejsce Filip Broniek. W sobotę po południu sparing z drużyną juniorek IKS Jelenia Góra rozegrali młodzicy . Bobowianie wygrali 3:2 grając w składzie:  Krupa Miłosz, Warzecha Konrad, Święch Konrad, Smoszna Michał, Sobol Wojciech , Myśliwiec Damian, Sobol Bartek, Śliwa Jacek, Warzecha Przemysław, Myśliwiec Sebastian, Gryzło Filip, Broniek Filip. W godzinach wieczornych kadeci ponownie wygrali ze swoimi rówieśnikami z Jeleniej Góry 3:0. W sobotni wieczór  uczestnicy obozu  wzięli udział w Obozowym Show gdzie wszyscy znakomicie się bawili. W ostatnim dniu obozu bobowianie wraz z przewodnikiem zwiedzili Stare Miasto we Wrocławiu.