Główna » Aktualności, Juniorzy, Kadeci, Minisiatkówka, Młodzicy, Obóz

Obóz w Maniowach 2013 !

Dnia 1 września 2013

Nowy sezon siatkarski siatkarze LKS Bobowa rozpoczęli od obozu sportowo – rekreacyjnego w Maniowach nad Jeziorem Czorsztyńskim w terminie od 19- 26.08.2013. W obozie wzięło udział 27 chłopców w wieku od 10 do 17 lat.  Kierownikiem obozu była trener Iwona Ćwikła, opiekunami grup byli trenerzy Paweł Popardowski i Grzegorz Nalepka a opiekę medyczną prowadziła Anna Skupień. W czasie tygodniowego obozu chłopcy trenowali na hali sportowej w Maniowach i boisku Orlik, pływali w Jeziorze Czorsztyńskim i termach Bania w Białce Tatrzańskiej, odbyli wycieczki w Pieniny- zdobyli Trzy Korony ze Sromowiec Niżnych i Palenicę ze Szczawnicy. W czasie obozu chłopcy rozegrali mecze sparingowe z zawodniczkami UKS Gwiazda Tarnowskie Góry, które też przebywały na obozie w Maniowach.

 

 

  Copyright ©2022 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.