Główna » Aktualności, Kadeci, Minisiatkówka, Młodzicy, Obóz, Program " Klub ", Slider

Obóz Ostróda 2019 !

Dnia 25 sierpnia 2019

W dniach 16-24 sierpnia został zorganizowany obóz sportowo – rekreacyjny w Ostródzie w województwie warmińsko – mazurskim. Obóz odbywał się w ramach programu Klub 2019 i uzyskał wsparcie Ministerstwa Sportu. W obozie wzięło udział 48 dzieci w wieku od 9 do 15 lat. Po raz pierwszy w naszym obozie wzięło udział 10 dziewczyn. W bieżącym roku uczestnicy obozu brali udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na terenie miasta Ostróda i województwa warmińsko – mazurskiego: siatkówka – hala Zespołu Szkół Salezjańskich w Ostródzie ( zajęcia i mecze sparingowe z UKS Olimp Tłuszcz ), piłka nożna – Orlik LO nr 1 w Ostródzie, lekkoatletyka – stadion OSiR w Ostródzie, rowery – jezioro Drwęckie,  kajaki – jezioro Drwęckie, rowerki wodne – jezioro Drwęckie, park linowy – Strefa Aktywności Rodzinnej jezioro Drwęckie, siatkówka plażowa – jezioro Sajmino i boisko przy internacie, pływanie – jezioro Sajmino i basen w Morągu, spływ kajakowy – rzeka Marózka 8 km ( Swaderki – Kurki ). Uczestnicy obozu podzieleni byli na 4 grupy, opiekę sprawowało 4 trenerów, pielęgniarka i kierownik.

 

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.