Główna » Aktualności, Obóz, Program " Klub ", Slider

Obóz Ostróda 2018 !

Dnia 21 sierpnia 2018

LKS Bobowa zorganizował dla członków klubu obóz sportowo – rekreacyjny w Ostródzie – w woj. warmińsko – mazurskim. Na organizację obozu klub uzyskał dofinansowanie z programu KLUB 2018 z Ministerstwa Sportu. W obozie, w terminie od 16 do 24 sierpnia bierze udział 36 chłopców pod opieką 3 wychowawców – trenerów, kierownika i pielęgniarki. Uczestnicy zostali zakwaterowani w Internacie Zespołu Placówek Wychowawczych w Ostródzie. W pierwszych dniach obozu zajęcia sportowe odbywały się na hali sportowej, boisku Orlik, stadionie LA, na jeziorze Sajmino. Codziennie zawodnicy LKS Bobowa biorą udział w zajęciach rekreacyjnych na basenie w Morągu. Dużą atrakcją dla uczestników obozu był zorganizowany spływ kajakowy rzeką Drwęcą.

  Copyright ©2024 LKS Bobowa, wszelkie prawa zastrzeżone.